romek
środa, 5 lutego 2014, 13:51

Sebastian Kogut za Roberta Wagnera?…

Wiele wskazuje na to, że dojdzie do najbardziej spektakularnej zmiany w chełmsko-zamojskiej piłce – z Victorii Żmudź odejdzie do Lublinianki mający za sobą wystepy w IV-ligowym Starcie Krasnystaw i III-ligowym Górniku Łęczna Robert Wagner, a zastąpi go Sebastian Kogut (foto). Ten drugi ma za sobą także grę w IV i III  lidze – w barwach Granicy Dorohusk i Chełmianki,. Ostatnio grał w Huraganie Hrubieszów.

Prasa spekuluje – ale my też informację podajemy w dziale transferowych plotek.

rd

PS. Dziękujemy  dr Miodkowi, za korektę.

 


Komentarze do 'Sebastian Kogut za Roberta Wagnera?…' (2)
  • victoria5 lat temu Bezpośredni link

    Victoria testuje też Stanisława Domińczuka z Unii Białopole

  • stasiek5 lat temu Bezpośredni link

    A Pep Guardiola za Piotrka Molińskiego. Co za bzdura?! Wagner zostaje i nigdzie nie idzie. Kogut ma być wzmocnieniem. Gra na lewej obronie. Wagner jest zawodnikiem ofensywny choć czasami grywał na stoperze. zamiast podawać niesprawdzone informacje proponuje przyjechać na mecz Victorii i zobaczyć w jakim ustawieniu grają.

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.