romek
wtorek, 4 lutego 2014, 09:24

3:3 / Kamil SAWA (Victoria Żmudź): – Powtórzyć ubiegłoroczny wynik…

Karierę rozpoczynał w Łopienniku, później były występy w Starcie Krasnystaw, przejście do Hetmana Zamość, pamietny gol w Nadarzynie który już zawsze będzie kojarzony z uratowaniem przez  Hetmana II ligi, wreszcie gra w Victorii Żmudź, rewelacji IV ligi w ubiegłym sezonie. Na trzy krótkie pytania odpowiada Kamil Sawa.

= Jak była jesień 2013?

=  Początek sezony był dla nas dobry. Utrzymywaliśmy się w czołówce. Niestety w połowie rundy zaczęliśmy osiągać gorsze wyniki, niepotrzebnie przegraliśmy mecze i stracili punkty których nie powinniśmy stracic. Skutek był taki, że rundę zakończyliśmy na miejscu 9.  A stać nas na więcej, w rundzie wiosennej zrobimy wszystko, aby powtórzyć wynik z poprzedniego sezonu. swoją grę pozostawiam ocenie trenera.

= Zadanie na wiosenną rundę?

= Mniej niepotrzebnie straconych punktów, wskoczenie na wyższe miejsce w tabeli. Jeżeli solidnie przepracujemy okres przygotowawczy, to powinniśmy osiągać dobre wyniki. Dobrze by loby powtórzyć ubiegłoroczne miejsce w tabeli.

= Będą zmiany w składzie?

= Wzmocnieniem byłby powrót kontuzjowanych zawodników naszego zespołu. Są testowani nowi zawodnicy. Po przyjrzeniu się im sztab podejmie odpowiednie decyzje. A wzmocnienia zawsze są potrzebne.Wzmocnienia to rywalizacja o miejsce wskładzie, torozwój drużyny.

rd


Komentarze do '3:3 / Kamil SAWA (Victoria Żmudź): – Powtórzyć ubiegłoroczny wynik…' (1)
  • start8 lat temu Bezpośredni link

    do STARTU a nie na jakiejś wiosce kopać

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.