romek
poniedziałek, 3 lutego 2014, 20:14

Prasa / Victoria Łukowa – Chmielek wznowiła treningi

W rundzie jesiennej w piętnastu rozegranych spotkaniach piłkarze Victorii Łukowa-Chmielek zgromadzili 25 punktów, a to dało im siódme miejsce w ligowej tabeli.

Przygotowania do rundy rewanżowej zawodnicy Victorii wznowili 21 stycznia 2014 roku, we wtorek. Drużyna trenuje dwa razy w tygodniu w hali sportowej. – Trenujemy na własnych obiektach. Teraz w hali, a jak pogoda się polepszy, to wyjdziemy na boisko orlik.  Pracujemy jak to w okresie przygotowawczym głównie nad motoryką – mówi trener zespołu Marek Hyz.

W kadrze pierwszego zespołu dojdzie do kilku zmian. Z zespołu odszedł Dima Mazur, który powrócił na Ukrainę, Piotr Paluch zasilił Błękitnych Obsza, a Tomasz Garbacz powrócił do Wrocławia. Natomiast zespół prawdopodobnie zasilą: Piotr Niemiec, Łukasz Dziura (Tanew Majdan Stary), Kacper Berebecki (Tomasovia Tomaszów Lubelski).

W okresie przygotowawczym Victoria Łukowa-Chmielek rozegra 6 meczów kontrolnych oraz weźmie udział w XXII Otwartych Okręgowych Mistrzostwach w Halowej Piłce Nożnej Seniorów. Pierwszy sparing drużyna z Łukowej rozegra z Ładą 1945 Biłgoraj 1 lutego w Dachnowie. 9 lutego zagra z Pogonią Lubaczów, 22 lutego z Sokołem Zwierzyniec, 2 marca z Iskrą Krzemień, 9 marca z Orionem Dereźnia Solska, 16 marca z Włókniarzem Frampol.

Źródło: NOWA Gazeta biłgorajska.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.