romek
niedziela, 2 lutego 2014, 12:16

Sparing / KS Bronowice – Piotrcovia Piotrków 5:2

Przygotowania do rundy wiosennej na Bronowicach ruszyły. Po wznowieniu treningów z początkiem stycznia w sobotę (01.02.14) zawodnicy KS Bronowice zagrali pierwszy sparing w okresie przygotowawczym z A-klasową Piotrcovią Piotrków.
 
Spotkanie atrakcyjne – bo z mocnym przeciwnikiem, ale i w niecodziennych warunkach (sztuczne oświetlenie i nawierzchnia przy ul. Poturzyńskiej 2). Mecz zakończył się wynikiem 5:2, a bramki dla BRW zdobywali: Adrian Nowiński 2x, Dawid Ganiec, Rafał Mikuła i Krzysztof Jarnicki
 
Trener KS Bronowice Łukasz Chwiejczak (foto1) mimo zwycięstwa z silnym rywalem nie był zadowolny:
 
Zagraliśmy słabo. Mamy bardzo fajny potencjał, ale większość piłkarzy zachowywała się jak dzieci we mgle. Korzyści jakie płyną z tego sparingu to dwugodzinny trening oraz pozytywna postać jaką dzisiaj był nasz nowy nabytek Adrian Nowiński. W ataku rewelacyjnie się porusza się, strzelił dwie bramki. Ale cała gama minusów do omówienia na treningu.
 
Przed zawodnikami z Bronowic teraz miesiąc ciężkich siłowych treningów, a na boisko wybiegną dopiero 2 marca w sparingu drużyną GKS Abramów.”
 
Arkadiusz  Kozłowski / prezes KS Bronowice

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.