romek
niedziela, 2 lutego 2014, 08:01

P r o f i l e / Mirosław Basiński o krok od Ruchu Izbica…

Mirosław Basiński w rundzie wiosennej reprezentował będzie barwy Ruchu Izbica. Do załatwienia zostały jedynie ostatnie formalności. Poprzednio Basiński występował w Unii Rejowiec, pełnił też funkcję trenera drużyny z Rejowca zajmując z nią w rundzie jesiennej szóste miejsce.

Jak podkreślają trenerzy Ruchu, sprowadzenie tak doświadczonego zawodnika jest niezwykle ważne i będzie on niewątpliwym wzmocnieniem. Zwłaszcza, że Basiński reprezentował już w przeszłości barwy Ruchu.

ruch-izbica.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.