romek
niedziela, 2 lutego 2014, 18:27

3:3 / Piotr KWIETNIEWSKI (LKS Kowalin): – Faworytem Perła Borzechów…

= Gdyby przyszło krótko ocenić jesienną rundę?

= Zdobyliśmy 23 punkty w rundzie jesiennej, uważam że jest lekki niedosyt, w pierwszej kolejce 3:3 z liderem Perłą Borzechów – tracąc bramke w doliczonym czasie meczu. Przespaliśmy też ostatnie 3 kolejki  – bo moglibyśmy dopisać kilka oczek więcej. Ale również były radosne momenty –  na przykład wygrywając 6:0 z Popkowicami, wygraliśmy też derby gminy Kraśnik z LKS Stróża. Na tym meczu zawsze stawiają się licznie kibice obu drużyn

= Jakie plany na wiosnę?

= Drużyna jest w sporej przebudowie – odejdą od nas zawodnicy Bartosz Żdanowicz i Mateusz Dyguś – powrót do Tęczy Kraśnik. Powrócą po kontuzji Jarosław Gąszczyk i Marcel Januszek. Planuje jeszcze 2 wzmocnia już jestem po wstepnych rozmowach z zawodnikami ale nazwisk nie chce zdradzać.

= Kto faworyrtem do awansu?

= Zdecydowanym faworytem jest dla mnie drużyna Perły Borzechów – to najbardziej poukładana drużyna. Grają ciekawą techniczną piłke. Perła ma bardzo doświadczonych zawodników jak na tą klasę rozgrywek.

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.