romek
piątek, 31 stycznia 2014, 10:34

ZIMA 2014 / P l o t k i t r a n s f e r o w e * Rafał Niżnik w Orionie?

Bardzo nam sie spodobała rubryka na stronie KS Drzewce poświecona ruchom kadrowym w klubach przed rundą wiosenną. „Plotki transferowe” mają to do siebie, że się sprawdzą lub nie, czasem są tylko plotkami życzeniowymi…

Ale zdarza się, że transferowe rozgrywki przed sezonem zmieniają całkowie oblicze drużyny, która z pomoca kilku nowych zawodników gra inaczej, często lepiej, często odważniej, odpowiedzialnej…  Osiąga świetne wyniki – staje się „Rycerzem rundy”.

U progu wiosnnej rundy już „działa rynek transferowych plotek”. Pierwsza i najbardziej sensacyjna to ta, która mówi, że Rafał Niżnik wiosną może zagrać w Orionie Niedrzwica. Grający asystent w POM-ie Piotrowice miałby wzmocnić Orion razem z Grzegorzem Góralem z Granitu Bycgawa.

Analizując aktywność działaczy Orionu w ostatnich latach w działalności trensferowej, oraz pozycję trenera  Marka Sadowskiego w lubelskiej piłce, z całą odpowiedzialności można rzec, że ta pierwsza „plotka”  ma wysoki procent spełnienia się.

Więcej – wskazywałaby, że w Niedrzwicy myśli sie o czymś wiecej niż obrona IV ligi. Nie teraz, to w przyszłym roku…

Bo jeśli „Sadek” za coś się bierze, to pewne że zadziałała strategia…

rd / hs


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.