romek
poniedziałek, 27 stycznia 2014, 07:49

V Młodzieżowe Mistrzostwa Gminy Radecznica w Halowej Piłce Nożnej…

26 stycznia w  hali przy Gimnazjum w Radecznicy odbyły się V Młodzieżowe Mistrzostwa Gminy Radecznica w Halowej Piłce Nożnej. W kategorii Gimnazjów udział wzięło 3 drużyny, a w grupie Szkół Podstawowych 5 zespołów. Grano systemem „każdy z każdym” 1×10 min (SP) i 1×15 min (Gimnazja). Nagrody książkowe ufundował blog pasjasmaku.com

W sumie w rozgrywkach udział wzięło 39 zawodników.

Sędziowie: Wojciech Kondrat, Sylwester Krukowski, Grzegorz Nizioł i Kamil Marzec.

Wyniki:

GIMNAZJA

1. Snopowiąska 6 punktów, bramki: 23:3, bilans bramek +20

2. Bursaspor United 3, 13:7, +6

3. Mordor 0, 1:27, -26


WYNIKI MECZÓW

Mordor – Bursaspor 1:10

Snopowiąska – Mordor 17:0

Bursaspor – Snopowiąska 3:6


Król Strzelców: Bartłomiej Czok (Snopowiąska) – 12 bramek

Najlepszy Zawodnik: Grzegorz Olech (Snopowiąska)

Najlepszy Bramkarz: Marcin Zych (Bursaspor)


1. Snopowiąska – Adrian Cielica (c), Paweł Rymarz, Grzegorz Olech, Bartłomiej Czok, Dominik Cichoń

2. Bursaspor United – Marcin Zych (c) (br), Wojciech Zych, Krzysztof Studziński, Sebastian Hadam, Kamil Chmielewski, Jakub Skrok

3. Mordor – Krzysztof Chmielewski (c), Bartłomiej Bartnik, Mateusz Niedźwiedzki, Kamil Krukowski, Sebastian Krukowski

STRZELCY:

12 – Bartłomiej Czok

4 – Wojciech Zych, Adrian Cielica, Sebastian Hadam

3 – Paweł Rymarz

2 – Krzysztof Studziński, Jakub Skrok, Grzegorz Olech

1 – Dominik Cichoń, Bartłomiej Bartnik


SZKOŁY PODSTAWOWE

1. SP Czarnystok 12, 12:3, +9

2. Czarnystok 9, 10:3, +7

3. FC Matador 6, 11:4, +7

4. Orliki Relax 1, 4:12, -8

5. Orliki II Relax 1, 2:17, -15


WYNIKI MECZÓW

Orliki II – Orliki 1:1

Orliki – FC Matador 1:2

SP Czarnystok – Orliki II 4:1

Orliki – SP Czarnystok 1:4

FC Matador – Czarnystok 0:1

Czarnystok – Orliki 5:1

Orliki II – FC Matador 0:8

SP Czarnystok – Czarnystok 2:0

Czarnystok – Orliki II 4:0

FC Matador – SP Czarnystok 1:2


Król Strzelców: Bartłomiej Bielecki (FC Matador) – 8 bramek

Najlepszy Zawodnik: Michał Sykała (SP Czarnystok)

Najlepszy Bramkarz: Damian Altbaum (Czarnystok)

Najmłodszy zawodnik turnieju: Maciej Zych (Orliki II)


1. SP Czarnystok – Michał Sykała (c), Szymon Sitarz (br), Kacper Sykała, Szymon Sołtys Opiekun: Bogdan Sykała

2. Czarnystok – Dawid Cielica (c), Damian Altbaum (br), Mateusz Sykała, Sylwester Cielica, Karol Cielica, Daniel Staszczuk

3. FC Matador – Bartłomiej Bielecki (c), Karol Złomańczuk, Maciej Polski, Szymon Czok, Adam Bogaj

4. Orliki Relax – Jakub Czok (c), Krystian Grzywna, Mateusz Flor, Piotr Olech

5. Orliki II Relax – Piotr Smęt (c), Maciej Zych, Bartłomiej Magdziarz, Paweł Hadam


STRZELCY:

8 – Bartłomiej Bielecki

6 – Michał Sykała, Dawid Cielica

2 – Kacper Sykała, Jakub Czok

1 – Daniel Staszczuk, Sylwester Cielica, Krystian Grzywna, Maciej Polski, Szymon Czok, Mateusz Flor, Szymon Sitarz, Karol Złomańczuk, Bartłomiej Magdziarz, Maciej Zych.

***

Dokumentacja fotograficzna i biuro zawodów – Edyta Kondrat

Opieka medyczna – Martyna Krukowska

Zaplecze gastronomiczne – Monika Hadam, Elżbieta Woźnica

Sklepik Klubowy – Tomasz Smęt

Dla chorego na białaczkę 14 – letniego bramkarza Motoru Lublin, podopiecznego Fundacji Mam Marzenie Eryka Galstyana zebrano 42,85 zł. Dziękujemy !!!!

Organizatorem turnieju był GKS Relax Radecznica

relaxradecznica.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.