romek
poniedziałek, 27 stycznia 2014, 15:52

Łukasz WIECH (Akademia Piłkarska Śląska Wrocław): – Moim idolem John Terry…

 = Pozycja na boisku?

= Środkowy obrońca

 Liczba zdobytych bramek w rundzie jesiennej?

= Na razie bez bramek

= Ulubiony klub?

= Chelsea Londyn

= Idol piłkarski?

= John Terry

= Jaką inna dyscyplinę sportu lubisz najbardziej?

= Piłka ręczna

= Ulubiony zespół muzyczny lub gatunek muzyki?

= Nie mam ulubionego typu muzyki

= Jak wyglądały twoje początki w Akademii Śląska, czy nie miałeś trochę obaw przed tak dalekim wyjazdem?

= Na początku swoje mecze rozgrywałem w juniorach młodszych i byłem tam podstawowym zawodnikiem. Po pewnym czasie dowiedziałem się, że swoimi dobrymi występami zapracowałem sobie na debiut w CLJ, z czego byłem bardzo zadowolony. Obawy przed tak dalekim wyjazdem były, ale na szczęście poradziłem sobie z tym. W Śląsku mam duże wsparcie od trenera i pracowników klubu, także wszystko jest dobrze.

= Ile spotkań i na jakiej pozycji rozegrałeś w Centralnej Lidze Juniorów Starszych, i czy masz już na swoim koncie zdobytą bramkę?

= W CLJ rozegrałem trzy spotkania w pełnym wymiarze czasowym. Niestety nie udało mi się strzelić bramki.

= Jak podoba ci się Wrocław, i jak wygląda twój zwykły dzień pobytu w Śląsku Wrocław?

= Wrocław to piękne miasto i bardzo mi się podoba. Mój dzień wygląda następująco – rano wstaję i idę do szkoły. Po szkole mam czas na zjedzenie obiadu. O godzinie  17.00 codziennie mam trening w klubie. Po treningu zazwyczaj zostajemy jeszcze z kolegami i ćwiczymy coś dla podniesienia swoich umiejętności np. rzuty wolne. Po treningu jest ta gorsza część dnia czyli nauka….

= W rundzie jesiennej grałeś na zasadzie wypożyczenia, czy masz już jasny sygnał od trenerów co do dalszej twojej przyszłości i czy chciałbyś zostać we Wrocławiu?

=- Z tego, co wiem to trenerzy są zadowoleni z mojej postawy i dostałem jasny sygnał od trenera, że widzi mnie w składzie drużyny na następną rundę, poza tym bardzo chciałbym tam zostać i dalej szkolić swoje umiejętności.

bkslublin.pl

 

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.