romek
niedziela, 26 stycznia 2014, 12:17

Wrócili do treningów… z nowym „coachem”

W poniedziałek (20 stycznia) piłkarze Huczwy Tyszowce spotkali się na pierwszym treningu w nowym roku. W zajęciach wzięło udział piętnastu zawodników. Drużynę poprowadził już nowy trener Jacek Iwanicki.

Nowy szkoleniowiec „biało-zielonych” ma już praktycznie rozpisany terminarz przygotowań do rundy wiosennej. Zajęcia odbywać się będą w Tomaszowie Lubelskim i w Tyszowcach. Pierwszy mecz kontrolny zespół rozegra  w sobotę 1 lutego z trzecioligową Tomasovią. Miejsce sparingu nie jest jeszcze ustalone. W następnych terminach Huczwa zagra sparingi min. z AMSPN Hetman Zamosć i Pogonią Łaszczówka.

W poniedziałkowym treningu w hali Gimnazjum w Tyszowcach uczestniczyli: Piotr Waśkiewicz, Stanisław Anioł, Piotr Orzechowski, Przemysław Sioma, Damian Ziółkowski, Tomasz Walentyn, Łukasz Mruk, Mateusz Szczerba, Wojciech Kaniewski,  Artur Mac, Marcin Radecki, Piotr Bajwoluk, Miachał Nagaj, Kamil Gontarz i grający trener Jacek Iwanicki. Z poprzedniej kadry zabrakło Dawida Gałana, a także Artura Cieślika, który na wiosnę zagra w AMSPN Hetman Zamość. Nieobecny był także Jacek Paszkiewicz (prezes Huczwy), który jest trenerem zamojskiej drużyny.  

W tym tygodniu ma odbyć się jeszcze jeden trening i wtedy poznamy po części kadrę na rundę rewanżową, dopięte zostaną także terminy sparingów. Od lutego piłkarze będą trenować trzy razy w tygodniu.

www.huczwa.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.