romek
niedziela, 26 stycznia 2014, 10:20

Borzechow / Czy nasi trampkarze zagrają na wiosnę (?)

Kilka dni temu PERŁA Borzechów zgłosiła drużynę do rozgrywek Lubelskiej Ligi Trampkarzy Starszych (rocznik 1999 i młodsi). Warunkiem, aby nasz zespół mógł dołączyć w trakcie sezonu do grupy I, gdzie obecnie występuje 9 zespołów, potrzebna jest zgoda wszystkich zainteresowanych drużyn. Osiem zespołów jest zadowolonych z tego faktu i  wyrażają oni  zgodę na nasze uczestnictwo w rozgrywkach. Są to: ISKRA Krzemień, JANOWIANKA Janów Lubelski, WODNIAK Piotrawin-Łaziska, STAL Poniatowa, GRANIT Bychawa, WISŁA Annopol, BOBRY Karczmiska, WILKI Wilków.

Pragniemy podziękować wszystkim wymienionym zespołom za sportową postawę i umożliwienie nam dołączenia do rozgrywek już wiosną. Jednocześnie informujemy, że w dniu wczorajszym LZPN poinformował nas, że jedynym zespołem, który nie wyraził zgody na dołączenie naszych trampkarzy do rozgrywek jest nasz sąsiad „zza miedzy” – ORION Niedrzwica. Z tego powodu udział naszych trampkarzy w wiosennych rozgrywkach stoi pod dużym znakiem zapytania.

perlaborzechow.futbolowo.pl


Komentarze do 'Borzechow / Czy nasi trampkarze zagrają na wiosnę (?)' (1)
  • gs5 lat temu Bezpośredni link

    To chyba temat zastępczy po tym jak Perła przegrała wszystkie mecze w turnieju w Bełżycach?

    Dzieciaki i tak zagrają.

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.