romek
sobota, 25 stycznia 2014, 11:04

3:3 / Maciej CHMIELIK ze Swindon: – Tutaj ludzie się poważnie traktują…

 W Polsce grał w barwach Unii Wilkołaz.  Był bramkostrzelnym napastnikiem zdolnym odmienić przebieg meczu i zdecydować o zwycięstwie. Maciej Chmielik od kilku lat przebywa w Wielkiej Brytanii, gdzie wyjechał do pracy.

= Co słychać u – jeszcze niedawno – gwiazdy boisk Kraśnika i okolic?

= Sporo się zmieniło. Przede wszystkim zmieniłem stan cywily, 1 styczna 2013 ożeniłem się, tak wiec mam rodzinę (żona Kinga, córka Wiktora). Nadal mieszkam w Wielkiej Brytanii  – tutaj jest dużo więcej możliwści rozwoju, ludzie się poważnie trakują, łatwiej żyć niż w Polsce.

= Gdzie mieszkasz?

 = W Swindon, to bardzo fajne miasteczko, wkrótce wybiorę się na mecz FC Swindon. A i sami zbieramy z kolegami skład, chcemy gdzieś pograć. Oprócz Polaków jest Slowak i dwóch Portugalczyków. Chcemy się zgłosic do ligi amatorskiej Wiltchire Saturday 5. Tak wiec i sportowo jakoś staram się spełniać. Przede wszystkim dla samopoczucia i zdrowia.

= A kiedy wpadniesz do Wilkołaza?

= Zawsze będę wracał, to jest miejsce mojego urodzenia, a Unia Wilkołaz klubem najważniejszym w karierze. Śledzę jego teraźniejsze czasy.

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.