romek
piątek, 24 stycznia 2014, 10:34

Prasa / 2 lutego w Lublinie odbędzie się kolejna edycja Piłkarskiej Gali. Gwiazdy znów na Globusie

Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie już po raz drugi organizuje wielkie wydarzenie sportowe pt. „Piłkarska Gala 2014”. Impreza odbędzie się w sobotę, 2 lutego o godz.15.30 w hali Globus.

Jerzy Dudek to jedna z gwiazd, które przyjadą do Lublina

(MACIEJ KACZANOWSKI /ARCHIWUM)

W ramach gali zostanie rozegrany turniej piłkarski, w którym wezmą udział: „Przyjaciele Jacka Bąka”, „Mistrzowie Sportu”, „ Reprezentacja Artystów Polskich”, „Reprezentacja PZPN” oraz drużyny Sponsorów i Dziennikarzy.

Tradycyjnie nie zabraknie gwiazd z pierwszych stron gazet. Przyjazd do Lublina zapowiedzieli m.in.: Tomasz Iwan, Jerzy Dudek, Michał Żewłakow, Maciej Żurawski, Jacek Bąk, Jacek Krzynówek; Justyna Marciniak, Iwona Nabożna, Daniel Iwanek, Artur Siódmiak, Bogusław Saganowski, Krzysztof Diablo Włodarczyk, Tomasz Schimscheiner, Rafał Mroczek, Przemysław Cypriański, Marek Włodarczyk, Antoni Królikowski, Tomasz Jachimek oraz przedstawiciele kabaretów: Ani Mru Mru, Smile i Łowcy.B.

– Na miejsce turniejowych rozgrywek wybraliśmy halę widowiskowo-sportową Globus. Ilość atrakcji, niepowtarzalna oprawa artystyczna, zabawy i konkursy dla publiczności oraz skala i nowatorska forma, w jakiej nasze przedsięwzięcie zostało zaplanowane z całą pewnością zadowoli wszystkich uczestników „Piłkarskiej Gali” – mówi Maciej Pawelec z Fundacji Rozwoju Sportu.

Przed rokiem w turnieju pokazowym zwyciężyli „Przyjaciele Jacka Bąka”.

–To świetna okazja do spotkania się ze starymi przyjaciółmi. Wynik dla nas nie jest najważniejszy, ale cieszymy się ze zwycięstwa. Mam nadzieję, że ta impreza przyczyni się do tego, że w Lublinie odżyje piłka na wysokim poziomie – mówił wówczas Jerzy Dudek, członek zwycięskiej ekipy..

Już wkrótce uruchomiona zostanie sprzedaż biletów. Będzie można je zakupić za pośrednictwem serwisu www.kupbilet.pl oraz w kasach hali Globus. Wejściówki normalne będą kosztowały 20 zł, a ulgowe 10 zł. Istnieje również możliwość nabycia biletu VIP w cenie 50 zł.

Michał Beczek / Dziennik Wschodni

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.