romek
środa, 22 stycznia 2014, 09:06

V liga zamojska / Unia Hrubieszów już trenuje..

Seniorzy Unii Hrubieszów są już po pierwszym treningu w tym tygodniu. W poniedziałkowych zajęciach, które odbyły się na hali HOSiR, zawodnicy skupili się na ćwiczeniach z koordynacji ruchowej. Trener Marcin Nowak przygotował dwanaście stacji, przy których zawodnicy wykonywali różne ćwiczenia. Po ćwiczeniach był też czas na gierkę.  Zawodnicy pierwszego zespołu w obecnym tygodniu trenować będą jeszcze dwa razy w środę oraz czwartek. Oba treningi zaplanowano na godz. 17:30. Natomiast w najbliższą sobotę podopiecznych Marcina Nowaka czeka pierwszy mecz kontrolny. Biało-niebiescy zagrają na wyjeździe z III ligową Tomasovią Tomaszów Lubelski.    

Odnośnie ruchów kadrowych, to dobrą wiadomością jest fakt, że do treningów szybciej powróci niż to się spodziewano Mateusz Białacki. Podstawowy obrońca naszej drużyny do zajęć powinien wrócić za dwa tygodnie, a nie jak wstępnie przypuszczano na początku marca. Z drużyną trenuję Paweł Kucy, który w poprzedniej rundzie reprezentował barwy Huraganu Hrubieszów. Zawodnik ten zadeklarował chęć występowania w „biało-niebieskich” barwach. Trener Marcin Nowak nie wyklucza również ze do pierwszego zespołu dołączy kilku zdolnych zawodników z grupy juniorów starszych.

mksunia.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.