romek
poniedziałek, 20 stycznia 2014, 12:52

Paweł Komar i Tomasz Tymosiak w Wiśle Puławy

Paweł Komar (foto) i Tomasz Tymosiak przechodzą do Wisły
Jak informuje oficjalna strona Orląt Łuków dwaj piłkarze tego klubu 23- letni obrońca Paweł Komar i Tomasz Tymosiak będą grali wiosną w barwach puławskiej Wisły. Komar zostanie wypożyczony do ekipy Dumy Powiśla na pół roku, Tymosiak prawdopodobnie przejdzie na zasadzie transferu defnistywnego. W drugą stronę podąży natomiast Przemysław Kwiatkowski, który będzie na wiosnę walczył o awans do II ligi z Orlętami.

23-letni Komar jest wychowankiem Podlasia Sokołów Podlaski. W swojej karierze reprezentował także barwy Salosa Sokołów Podlaski, Jabłonianki Jabłonna Lacka, UKS SMS-u Łódź czy Podlasie Biała Podlaska. Ma 179 centymetrów wzrostu i waży 77 kg.

Tomasz Tymosiak to pomocnik jest młodzieżowcem. Wychował się w Łęcznej, gdzie występował w Górniku i Bogdance. Ma na koncie 24 spotkania w I- lidze w barwach ekipy z Łęcznej. W tym sezonie wystąpił w jednym spotkaniu Pucharu Polski Górnika z Ursusem później został wypożyczony do Orląt.

 
Źródło. http://www.orleta-spomlek.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.