romek
sobota, 18 stycznia 2014, 08:54

Echa Roztocza / Orkan Bełżec znowu będzie walczył o pozostanie w klasie okręgowej

Piłkarze czternastego w tabeli klasy okręgowej Orkana Bełżec do pracy po zimowej przerwie wrócą we wtorek 14 stycznia. Zawodnicy z Bełżca trenować będą na własnych obiektach trzy razy w tygodniu. Cel na rundę wiosenną mają ten sam, co podczas każdego sezonu w „okręgówce” – zespół z Bełżca tradycyjnie będzie walczył o uniknięcie degradacji do klasy A. Biorąc pod uwagę sytuację w IV lidze i potencjalny spadek Roztocza Szczebrzeszyn do klasy okręgowej, do miejsca gwarantującego utrzymanie piłkarze z Bełżca tracą cztery punkty. Główni przeciwnicy w walce o utrzymanie deklarują wzmocnienia, ale nie robi to wrażenia na szkoleniowcu Orkana. Być może do ekipy trenera Daniela Hałasy, zajmującej miejsce w strefie spadkowej, dołączy kilku nowych piłkarzy. – Nie wiem, czy stać nas na wzmocnienia, bo jesteśmy klubem biednym. Jeśli dołączy do nas trzech zawodników, a moi podopieczni solidnie przepracują okres przygotowawczy, to na pewno się utrzymamy. Poprzedniej zimy również byliśmy skazywani na pożarcie, a jednak wciąż gramy w klasie okręgowej. Musimy poprawić grę w obronie, bo straciliśmy o wiele bramek za dużo. Gramy swoimi zawodnikami, nikt nie zadeklarował chęci odejścia, więc sytuacja kadrowa powinna być dobra – mówi Daniel Hałasa.

W niedzielę 19 stycznia w Bełżcu odbędzie się nadzwyczajne walne zebranie członków klubu. Trener Orkana przekonuje, że nie zaprząta sobie głowy tym wydarzeniem. – Być może zostanie wybrany nowy zarząd. Szczerze mówiąc, nie myślałem jeszcze o zebraniu zarządu, bo za nami bardzo trudny rok i skupiłem się na odpoczynku. Wraz z zawodnikami wykonaliśmy kawał dobrej roboty, więc zasłużyliśmy na odrobinę relaksu. Daliśmy z siebie wszystko i postanowiliśmy się wyłączyć.

Więcej przeczytasz w numerze 60(65) 14-01-2014

Echaroztocza.pl / Damian Sokołowski

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.