romek
piątek, 17 stycznia 2014, 16:41

Grali o Puchar Burmistrza Frampola w piłce nożnej halowej…

  W sobotę i niedzielę 11-12 stycznia, na hali widowiskowo-sportowej Samorządowego Zespołu Szkolnego, rozegrane zostały dwa pierwsze Turnieje o Puchar Burmistrza Frampola w Piłce Nożnej Halowej. Pierwszego dnia zmierzyły się ze sobą drużyny dziecięce – rocznik 2004 i młodsze, natomiast w niedzielę mecze rozegrali juniorzy z rocznika 1999 i młodsi.

    Do połowy lutego, co weekend, na hali widowiskowo-sportowej SZS odbywać się będą turnieje w piłce nożnej halowej. Organizatorem imprez jest Klub Sportowy „Włókniarz” Frampol. Pierwsze mecze rozegrane zostały w sobotę i niedzielę 11-12 stycznia. Uczestnicy z rąk Burmistrza Tadeusza Niedźwieckiego otrzymali medale i puchary. Inauguracyjne spotkania prezes Mirosław Kubina ocenia bardzo dobrze. – Zaskoczyło nas duże zainteresowanie meczami, jak i liczba zawodników. W pierwszym Turnieju zagrało 126 dzieci. Bardzo zaangażowali się rodzice, przygotowali poczęstunek dla zawodników i cały czas dopingowali swoje pociechy. Dla niektórych dzieci z naszego klubu było to pierwsza konfrontacja z rówieśnikami grającymi w innych klubach. Nasi najmłodsi adepci piłki nożnej trenują dopiero od wakacji, raz w tygodniu. Natomiast drużyny, które w Turnieju zajęły najwyższe miejsca grają nawet 3 lata. Jak na pierwszy raz naszym podopiecznym poszło całkiem nieźle. Z pewnością gra z bardziej doświadczonymi zawodnikami zdopingowała ich do treningów. W Turnieju Juniorów starszych nasze dwie drużyny zajęły czołowe lokaty. Szczególnie cieszy drugie miejsce drużyny złożonej z zawodników nawet o 4 lata młodszych od pozostałych uczestników Turnieju. Wszyscy piłkarze wyjechali z Frampola zadowoleni. Ze strony trenerów i rodziców padło wiele ciepłych słów pod adresem organizatorów. W imieniu Klubu chciałbym za nie podziękować i podkreślić, że Turnieje mogliśmy przeprowadzić dzięki wsparciu sponsorów i Burmistrza Frampola Pana Tadeusza Niedźwieckiego – mówi Mirosław Kubina prezes KS „Włókniarz” Frampol.

    Prezes Kubina zaprasza widzów do obejrzenia kolejnych meczów już w najbliższą sobotę i niedzielę 18-19 stycznia. Do Turniejów zgłosiły swój udział drużyny spoza naszego powiatu min. „Sygnał” Lublin, „Lewart” Lubartów i „Gaudium” Zamość. Pierwszego dnia rozegrany zostanie Memoriał im. B. Rekiela i K. Papierza. Mecze rozpoczną się o godz. 12:00, natomiast w niedzielę odbędzie się kolejny Turniej o Puchar Burmistrza Frampola. Tym razem zmierzą się ze sobą drużyny w kategorii młodzik młodszy i młodsi. Początek spotkań o godz. 10:00.

    Wyniki Turniejów o Puchar Burmistrza Frampola 11-12 stycznia:

Dzieci 2006 i młodsze:

1.      OSiR Biłgoraj

2.      „Kłos” Chełm

3.      „Lewart” Lubartów

4.      „Włókniarz” Frampol

Dzieci 2004-2005:

1.      OSiR II Biłgoraj

2.      OSiR I Biłgoraj

3.      „Kłos” Chełm

4.      „Hetman” Zamość

5.      „Lewart” Lubartów

6.      „Włókniarz” II Frampol

7.      „Włókniarz” I Frampol

8.      „Tanew” Majdan Stary

Juniorzy Starsi:

1.      „Włókniarz” I Frampol

2.      „Włókniarz” II Frampol

3.      „Relax” Radecznica

4.      „Metalowiec” Goraj

5.      „Victoria” Łukowa

6.      „Pogoń” Łaszczówka

7.      „Aleksandria” Aleksandrów

8.      „Tur” Turobin

    W Turnieju Juniorów Starszych wybrani zostali najlepsi zawodnicy. Tytuł Króla Strzelców wywalczył Adrian Dziura -„Victoria” Łukowa (6 bramek). Najlepszym bramkarzem został Emil Zygmunt -„Włókniarz” I Frampol, a w kategorii Najlepszy Zawodnik Turnieju zwyciężył Bartłomiej Myszak – „Włókniarz” II Frampol. Wyróżnionych piłkarzy uhonorował Burmistrz Tadeusz Niedźwiecki.

Organizatorzy dziękują Sponsorom:

1.      GMINA FRAMPOL

2.      BURMISTRZ FRAMPOLA Tadeusz Niedźwiecki

3.      SAMORZĄDOWY ZESPÓŁ SZKOLNY we Frampolu

4.      FARMA WIATROWA FRAMPOL Sp. z o.o.

5.      RESTAURACJA SMAKI KRESOWE K. Wach – Frampol

6.      BANK SPÓŁDZIELCZY we Frampolu

7.      PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE „MIAZGA” S. Miazga – Dzierżonów

8.      USŁUGI TRANSPORTOWE J. Dyjach – Frampol

9.      „CAPS  LOCK” M. Nawrocki – Biłgoraj

10.   „BUDOKOMPLEX” – MATERIAŁY BUDOWLANE K. Doliński

11.   MYJNIA BEZDOTYKOWA A. Gąbka – Frampol

12.   „BILKA BIS” – AGENCJA REKLAMOWA A. i R. Węgierak Frampol

13.  STACJA PALIW we Frampolu

14.   BAR „ALIBI” – M. Osińska, I. Chudy – Frampol

15.   WSPÓLNOTA GRUNTOWA we Frampolu

16.   DELIKATESY CENTRUM G. Kuna – Frampol

17.   LCK- KASY FISKALNE A. Pomarański, Z. Papierz – Biłgoraj

18.   GP AUTO P. Gajur – Frampol

19.   SKUP ZŁOMU J. Woźnica – Dzwola

20.   STACJA KONTROLI POJAZDÓW M. Habza – Frampol

21.   DELIKATESY „SAWOJ ” – M. Osinski – Frampol

22.  PIEKARNIA  Z. Kotowski – Biłgoraj

23.  SKLEP SPOŻYWCZY A. Maciocha – Frampol

24.   GMINNA SPÓŁDZIELNIA „SAMOPOMOC CHŁOPSKA” we Frampolu

25.   PIEKARNIA H. Kołdyj – Kolonia-Teodorówka

frampol.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.