romek
piątek, 17 stycznia 2014, 09:17

3:3 / Mateusz KAMOLA (Ruch Ryki); – To była dobra jesień…

Dla IV-ligowego Ruchu Ryki strzelił 9 goli i zaliczył 6 asyst i z pewnością należy do gwiazd IV ligi.

Mateusz Kamola większość kariery spędził d Wiśle Puławy, a z pewnością jego największym sukcesem sportowym jest awans do II ligi.

***

= Gdzie zagra Mateusz Kamola wiosną?

= Wszystko może się zdarzyć, nie ukrywam że „kusi” mnie Powiślak Końskowola?

= Jesień w twoim wykonaniu była całkiem, żeby nie powiedzieć bardzo udana… 

= Strzeliłem dla Ruchu Ryki 9 goli, zaliczyłem  kilka asyst.  Jednak mogło być lepiej, w kilku meczach ze słabszymi rywalami zgubiliśmy punkty. Mam tu na myśli rozgrywki z Unią Krzywda czy Spartą Rejowiec.

= Mateusz Kamola to postać znana i szanowana w IV lidze… Czym dla pan jest piłka?

= Piłka jest bardzo ważna w moim życiu, studiowałem na kierunku związanym ze sportem, to o czymś mówi…  W tym momencie staram się trenować regularnie i cieszyć się grą.

rd

Mateusz Kamola (ur. 1985). Kluby: Wisła Puławy, KS Kozienice-Janików, Energia Kozienice-Janików, Ruch Ryki. Współautor awansu Wisły Puławy do II ligi.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.