romek
piątek, 17 stycznia 2014, 08:36

3:3 / Arnold KISTER (Brat Siennica Nadolna): – Nadal będę grał w Bracie…

= Należysz do czołowych napastników chełmskiej V ligi. Jak ocenisz jesienne rozgrwki w swoim i drużyny wykonaniu?

= Już od samego początku było ciężko, słabo zaczęliśmy sezon, porażki nas trochę przystopowały, później coraz trudniej było się odbić. Poza tym, stawiamy teraz na nowych, młodszych zawodników, próbujemy wprowadzić trochę świeżości i zmian, nie zawsze nam to wychodziło na dobre, ale do końca walczyliśmy. Mimo wszystko uważam, że 9 jesiennych bramek i 2 asysty, oraz ponad 1000 minut na boisko to niezły wynik. Znalazłem się też wśród pięciu wyróżnionych pomocników V ligi. To moblilizuje do ciągłej pracy.

= Nie ma wokół twojej osoby zainteresowania innych klubów?

= Pozostaje bez zmian, nadal będę grał w Bracie. W Siennicy powstaje nowy obiekt sportowy, Brat ciągle sie rozwija…

= Ale lat walczy o awans, lecz w końcówce coś się zacina…

= Naszym planem na nadchodzącą rundę jest zająć jak najwyższe miejsce w tabeli, mamy nadzieję, że wszystko pójdzie po naszej myśli… Rok po roku zdobywamy nowe doświadczenie,  w końcu z pewnościa ono zaprocentuje.

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.