romek
czwartek, 16 stycznia 2014, 06:53

Łukasz Turzyniecki na zgrupowaniu Legii w Turcji…

 Łukasz Turzyniecki (foto – z lewej)  poleciał z pierwszym zespołem Legii Warszawa na zgrupowanie do Turcji. Wychowanek UKS Jedynka Krasnystaw, wystepujący w rezerwach klubu ze stolicy, został włączony do kadry pierwszej drużyny w zastępstwie reprezentantów Polski. Wybrańcy Adama Nawałki dołączą do Legii 21 stycznia, kiedy wypełnią obowiązki kadrowe. Wówczas piłkarze drugiego zespołu – w tym Turzyniecki – powrócą do kraju.

rd / foto legia.com – Jacek Prondzyński

PS.  – Legioniści zamieszkali  w Belek, w hotelu Kaya Palazzo, który robi piorunujące wrażenie. Jak się okazało, w tym samym miejscu zakwaterowana jest drużyna Galatasaray Stambuł – czytamy na  stronie legia.com


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.