romek
wtorek, 14 stycznia 2014, 17:45

P r o f i l e / Radosław Ciołek w Chełmiance…

Jak informuje chełmska prasa czołowy od lat strzelc lokalnych boisk Radosław Ciołek (ostatnio Kłos Chełm) trenuje w trzecioligowej Chełmiance. Piłkarz zdaniem obserwatorów pracuje intensywne, do czego – zresztą – nigdy nie trzeba bylo go namawiać.

Radosław Ciołek zaczął być rozpoznawalny grając w pilkę halową. Jego instynkt „łowcy goli” także na zielonej murawie szybko zauważono. I nie mogło być inaczej skoro w pięć  ostatnich sezonów grając w V lidze i krótko w klasie A, strzelił ponad 100 bramek. Był też królem powiedzial kilka miesiecy temu,  że chce jeszcze troche goli strzelić w rozgrywkach wyższej ligi. 

Wszystko wskazuje na to, że bedzie okazja.

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.