romek
czwartek, 9 stycznia 2014, 12:46

Zbigniew Masternak nominowany do tytułu Człowiek Roku 2013

Zbigniew Masternak, autor powieści „Chmurołap”, „Niech żyje wolność”, „Scyzoryk”, na podstawie których Andrzej Barański zrealizował film „Księstwo”, a także piłkarz BKS ROZTOCZE Krasnobród (3-krotny Król Strzelców Mistrzostw Polski w piłce błotnej w latach 2011-2013, dwukrotny Mistrz Polski, zdobywca Pucharu Polski), został nominowany do tytułu Człowiek Roku 2013 Województwa Świętokrzyskiego, w kategorii AMBASADOR. 

Żeby na niego zagłosować, trzeba wysłać  SMS pod nr 71466 o treści czlowiek.sop.3 – koszt: 1,23 zł

rd

PS. Przypominamy, że Zbigniew Masternak (foto1 podczas spotkania z czytelnikami, foto2 w kadrze z Rafałem Zawieruchą, który odtwarza jego postać na ekranie – tutaj  na planie filmu „Księstwo”), od lat jest współpracownikiem i przyjacielem portalu lubelskapilka.pl. Liczymy, że piłkarska Lubelszczyzna, gdzie pisarz grał w piłkę w KS Drzewce i Puławiaku Puławy i gdzie do dzisiaj gra w BKS Roztocze – zagłosuje właśnie na niego. Ostatnio ogładaliśmy Zbyszka w TVP Kultura, gdzie z pasją przekonywał dyskutantów, że najlepsi polscy piłkarze i reprezentanci  kraju pochodzą ze wsi (http://www.youtube.com/watch?v=_Sh-JvXgRAM&list=PLGOeMjD4jWwkHQvKEndr3Q7lKqIwGNp-e&index=1).


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.