romek
czwartek, 9 stycznia 2014, 10:10

V liga chełmska / Włodawianka bez Wojciecha Więcaszka, ale z Norbertem Zdolskim…

Sytuacja się powtarza według pewnego scenariusza. Świetny napastnik Włodawianki Wojciech Więcaszek po raz kolejny wyjeżdża do pracy poza granicami Polski. Tym samym wiosna nie zagra w zespole lidera IV ligi  chełmskiej. – Wiedzieliśmy o tym, we Wlodawie nie ma perspektyw na pracę – powiedział Nowemu Tygodniowi trener Marek Drob.

Do zespołu wróci natomiast Norbert Zdolski, równie groźny is kuteczny  piłklarz Włodawianki. Jesienia zagrał tylko kilka spoptkań, później musiał odbyć kilkumiesięcznie szkolenie w zawodzie strażaka, co uniemożliwiło mu wystepy w V lidze. 

Tak wiec siła ofensywna Włodawianki niewiele sie zmieni – no może Zdolski będzie potrzerbował kilku spotkać, aby wejśc w rytm rozgrywek i ponownie zgrać sie z kolegami.

rd / Na pierwszym planie Wojciech Więcaszek – foto Krzysztof Skibiński

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.