romek
czwartek, 9 stycznia 2014, 10:39

V liga chełmska / Odświeżanie Unii Rejowiec

w tym tygodniu poznamy nowego trenera Unii Rejowiec. Zarząd nie ma określonych pretensji do Mirosława Basińskiego, który prowadził zespół ostatnio. Przeciwnie działacze doceniaja jego wysiłek i efekty pracy. Rzecz w tym, że drużynie – po prostu – potrzebne jest „odświeżenie”. To znane zjawisko w przerwach pomiedzy rundami.

Klub ogłosił konkurs na trenera – zgłosiło sie 6 kandydatów. Wśróód nich znani w środowisku chełmskim szkoleniowcy. Prezes Unii Zbigniew Rumiński twierdzi, że nie jest powiedziane iż Basiński  nie poprowadzi drużyny. Skończyła mu sie umowa, ale jeśli znajdzie sie wśród nowych kandydatów i przedstawi dobry pomysł na rundę wiosenną, może prowadzić Unię nadal.

rd / foto – uniarejowiec.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.