romek
sobota, 4 stycznia 2014, 09:16

Dziś sądny dzień Omegi Stary Zamość?

Zarząd Klubu GLKS Omega Stary Zamość informuje, że dnia 04 stycznia 2014 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Starym Zamościu odbędzie się Zebranie Sprawozdawcze Klubu na którym będą poruszane również kwestie przyszłości GLKS Omega.

Pierwszy termin: 04.01.2014 r. godz. 10.30

Drugi termin: 04.01.2014 r. godz. 10.45

Zapraszamy wszystkich tych, którym nie jest obojętne dobro klubu.

omegastaryzamosc.pl / foto – Podczas 90-lecia Lubelskiego Związku Piłki Nożnej działacze Omegi zostali nagrodzeni. Niestety, nie wszystkim ich zaangażowanie, pasja w pracy z młodzieżą i w walce „o młodzież” – satysfakcjonują. Może zapaść decyzja o wycofaniu Omegi z III ligi.

 

 


Komentarze do 'Dziś sądny dzień Omegi Stary Zamość?' (1)
  • ryś z Zadrzewia6 lat temu Bezpośredni link

    Przykre, ale prawdziwe! Jest powiedzenie „jak cię nie stać, to się nie trać”! Najlepszą jego ilustracją, jesteśmy my, Zadrzew Zawadówka, choć stało się to przed wielu laty. Gdyby nie nasz awans do III ligi, pewnie gralibyśmy do dziś. „Omedze” życzę dobrze, ale czarno to widzę.

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.