romek
piątek, 3 stycznia 2014, 18:31

Wejdź do gry / Wystarczy mieć swoją drużynę (minimum 10 zawodników)

Od kilku już lat organizowane są dla piłkarzy amatorów z całego miasta rozgrywki piłkarskie na orlikach. W tym roku także warto skorzystać z oferty organizacji zajmującej się promocją piłki nożnej i aktywnego spędzania czasu. Już w marcu rozpoczyna się kolejna edycja.

To idealna okazja aby zaktywizować sportowo obywateli naszego miasta i jego okolic. Poprzez sport dbamy naszą kondycję fizyczną i pozytywne nastawienie na problemy życia codziennego.

Wystarczy mieć swoją drużynę (minimum 10 zawodników) i już można zgłosić swój akces do gry. W rozgrywkach mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 15 lat. Oznacza to, że wielu ojców i synów może zagrać razem. Rozgrywki skierowana są do każdego kto lubi grać w piłkę nożną. Aby krzewić zasady fair play i sportową rywalizacje należy dawać pozytywny przykład najmłodszym.

W rozgrywkach tego typu grają drużyny znajomych z osiedla, pracowników różnych firm, kolegów, przyjaciół z podwórka. Nie liczy się wynik, bo najważniejsza jest dobra atmosfera. W Superlidze drużynę tworzy sześciu zawodników łącznie z bramkarzem. Mecze rozgrywane są na boiskach ze sztuczną nawierzchnią.

Co zrobić aby zgłosić drużynę?

Wystarczy wejść na stronę Stowarzyszenia OAKP w Lublinie, sprawdzić szczegóły dotyczące gry i dać akces do udziału w rozgrywkach. To coś dla każdego kibica w naszym regionie. Rozgrywki trwają od Marca do października z przerwą na okres wakacji.

Dołącz do gry – informacje i zgłoszenia na stronie: www.oakp.futbolowo.pl

Stowarzyszenie OAKP

www.oakp.futbolowo.pl

mail – oakp@wp.eu

tel – 605952785

REGON – 060781309

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.