romek
piątek, 3 stycznia 2014, 08:48

P r o f i l e / Konrad PALUCH (Perła Borzechów) – Jesienią 2013 piłkarz kompletny…

Statystki klubowe są ważnym źródłem informacji o zawodnikach. Ostatnio zapadła decyczja aby przedstawiac w p r o f i l a c h  piłkarzy kompletnych.

Kto nim jest?

Z pewnością zawodnik, który gra w zespole mistrza jesiennej rundy, który strzelał ważne gole, asystował przy ich zdobywaniu, wreszcie zagrał komplet spotkań przebywając na boisku w pełnym wymiarze czasu.

Jednym z nich jest Konrad Paluch z Perły Borzechów – lidera lubelskiej klasy A.

Kiedy w przerwie letniej klub postanowił opuścić Sebastian Paszkowski, który przeniósł się do beniaminka V liogi Tęczy Bełżyce, w Borzechowie wydawało sie iż trudno bedzie znaleźć jego następce (przypominamy, że był jednym z najlepszych asystentów w rozgrywkach ubiegłego sezonu).

Tymczasem trener stratę znakomitego piłkarza potrafił przekuć na jakość gry w kolejnym sezonie. A Konrad Paluch okazał się jednym z najlepszych graczy – strzelił 4 gole, zaliczył 6 asyst, w tym cztery w meczu z Tęczą Kraśnik, wreszcie zanotowal 1170 minut gry – komplet 13. spotkań. Po prostu – z lepszym skutkiem zastąpił Paszkowskiego.

Jeżeli znacie innych zawodników „kompletnych” poinformujcie nas.

rd / foto – perlaborzechow.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.