P r o f i l e / Marek Sadowski trenerem Orionu Niedrzwica Duża… « Lubelska Piłka - Wszystko o piłce nożnej na Lubelszczyźnie
romek
wtorek, 24 grudnia 2013, 12:54

P r o f i l e / Marek Sadowski trenerem Orionu Niedrzwica Duża…

Tuż przed Bożym Narodzeniem odbyło się spotkanie zarządu niedrzwickiego klubu. Oficjalnie potwierdzona została wiadomość o zmianie na stanowisku szkoleniowca w GKS Orion. Po dwóch i pół roku pracy z klubem pożegnał się dotychczasowy trener Wojciech Stopa, który zastąpiony został przez Marka Sadowskiego. Znany jest także wstępny terminarz zimowych gier sparingowych biało-niebieskich.

54-letni szkoleniowiec ma na swym koncie sukcesy w postaci m. in. awansu do IV ligi z Legionem Tomaszowice w 2000 roku i awansu do III ligi z Ładą Biłgoraj w roku 2007. Ponadto prowadził Czarnych Dęblin, Polonię Przemyśl, Motor Lublin i POM Piotrowice a ostatnio pracował w Wieniawie Lublin, z którą po fuzji z Lublinianką wywalczył promocję do III ligi (2012).

Tak wygląda wstępnie zaplanowany harmonogram gier kontrolnych Orionu przed rundą rewanżową sezonu 2013/14:

9 luty: Konopnica
15 luty: LZS Wierzchowiska
22 luty: Janowianka
2 marca: POM Iskra Piotrowice
8 marca: Opolanin
15 marca: Lublinianka
23 marca: KS Ciecierzyn

W związku ze śmiercią klubowego skarbnika Andrzeja Biszczaka, uzupełniono skład zarządu, a jego nowym członkiem został Mirosław Krawczyk.

gksorion.futbolowo.pl

PS. Wkrótce w Leksykonie sylwetka Marka Sadowskiego – w przeszłości świetnego piłkarza, dzisiaj trenera.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.