romek
poniedziałek, 23 grudnia 2013, 08:06

P r o f i l e / Wojciech Stopa trenerem Orła Urzedów

Już oficjalnie można potwierdzić informacje, które krążyły od pewnego czasu jakoby Wojciech Stopa miał zostać trenem Orła Urzędów. Tak, po ponad 10 latach Wojciech Stopa ponownie zasiądzie na na ławce trenerskiej Orła.

W przeszłości jako trener pracował m.in. w Stali Poniatowa, Stali Kraśnik, Chełmiance, Unii Wilkołaz czy ostatnio Orionie Niedrzwica. Główne zadanie stojące przed trenerem to oczywiście utrzymanie się w A klasie. Podziękowania za sezon spędzony w Orle należą się trenerowi Włodzimierzowi Bartosiowi.

orzelurzedow.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.