romek
niedziela, 22 grudnia 2013, 13:20

Memoriał im. Dariusza Kwieka dla Piłkarskich Nadziei

Piłkarskie Nadzieje z rocznika 2005 zwyciężyły w tegorocznym Memoriale im. Dariusza Kwieka, rozegranym w miniona niedzielę w lubelskiej Hali MOSiR. Nasi chłopcy nie mieli sobie równych, a finale pokonali po zaciętym boju w rzutach karnych  Lubliniankę 4:3.

Podopieczni trenera Mariusza Grzegorczyka przez cały turniej przeszli jak burza. O zawodach w samych superlatywach wypowiadał się też sam trener –„Chciałbym podkreślić bardzo dobrą organizację turnieju. Podobała się zarówno trenerom, jak i rodzicom. Jestem też zadowolony z wyników drużyny. Szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę, że w nocy z soboty na niedzielę wróciliśmy z turnieju w Starachowicach.” – opowiadał trener Grzegorczyk.  

Już wkrótce każdy z nas będzie miał okazję do współudziału w sukcesach Piłkarskich Nadziei dzięki przekazaniu 1% swojego podatku. To nic nie kosztuje a stanowi wielką pomoc. Pamiętajmy o tym!

Przypominamy – Dariusz Kwiek był dziennikarzem sportowym Gazety Wyborczej w Lublinie. Był wielkim popularyzotorem młodzieżonwego futbolu. Zmarł w wieku zaledwie 40 lat. Memoriał prowadził brat Darka, także dziennikarz sportowy Andrzej Kwiek. Na trybunach zasiadła jego żona i dzieci.

Wyniki:

PN – Avia 3:0

PN – Orlęta Lubartów 1:0

PN – LKP II 3:0

Finał:

PN – Lublinianka 0:0 k. 4:3

Najlepszy zawodnik turnieju: Rafał Miroński

Skład: Bartek Świątek, Kacper Jagiełło, Mikołaj Nasalski, Grzegorz Nasalski, Kacper Tracz, Maciej Śledź, Diego Jakubas, Rafał Miroński, Dawid Michałkiewicz, Jakub Rzewucki, Igor Kuchta.

Klasyfikacja końcowa:

1. Piłkarskie Nadzieje Motor Lublin I,

2. Lublinianka,

 3. Motor I,

4. Orlik Lubartów,

5. Motor II,

 6. Piłkarskie Nadzieje II,

7. Avia Świdnik,

8. BKS Lublin.

pilkarskienadzieje.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.