romek
sobota, 21 grudnia 2013, 18:53

3:3 / Aleksnder DACZKA (Wilki Wilków): – Zagraliśmy na 3+, ale mogło być lepiej.

= Jak podsumujesz jesienną runde Wilków?

= Mogło być lepiej… Drużynę opuścili: – najlepszy strzelec ubiegłego sezonu Jacek Banaś, który zawędrował do Hetmana Gołąb oraz Rafał Kramek, nasz bramkarz, lądując na półrocznym wypożyczeniu w Sokole Konopnica.

= Chyba nie dacie rady grać tak jak w 2012 roku wiosną?

= Zależy wszystko od przygotowań, jesteśmy dobrej myśli, wiemy że stać nas na więcej.  W każdym sezonie lepsza w naszym wykonaniu jest runda rewanżowa. Chłopaki zawsze starają się być na treningach. W naszym terenie ludność żyje głównie z rolnictwa, a jak wiadomo zimą nie ma tyle pracy co chociażby w lipcu-sierpniu,  kiedy zazwyczaj są przygotowania do rundy jesiennej. Dlatego chłopakom łatwiej wyrwać się na trening.

= Dwanaście punktów straty do lidera to znaczna różnica?

= Ale wiosną zwykle gra się inaczej, bo kadry drużyn zimą sie zmieniają, a każda następna kolejka  zmienia sytuację w tabeli. Odeszli najlepsi, ale na pewno powalczymy. Zimą solidnie potrenujemy…

rd 

Foto – Wilki Wilków podczas treningu – Aleksnder Daczka pierwszy z lewej.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.