romek
piątek, 20 grudnia 2013, 11:12

Uhlsport CUP w Krakowie / Piłkarskie Nadzieje MOTORU na drugim miejscu…

Kolejny sukces odnotowali nasi chłopcy z rocznika 2001. Podopieczni trenera Roberta Rogali zajęli bardzo dobre drugie miejsce w mocno obsadzonym turnieju Uhlsport Cup w Krakowie.

Żółto-biało-niebiescy trafili do mocnej grupy z Ursusem Warszawa, Skrą Częstochowa  i DAP Dębica. Ostatecznie zajęli w niej drugie miejsce minimalnie przegrywając rywalizację z drużyną z Częstochowy. W ćwierćfinale naszym chłopcom przyszło się zmierzyć z miejscową Wisłą Kraków. Po zaciętym meczu górą byli lublinianie. A w półfinale na Piłkarskie Nadzieje czekał już… dobrze znany rywal z Częstochowy. Podopieczni trenera Rogali liczyli na rewanż i ostatecznie im się to udało po serii rzutów karnych. Sam finał z Lechią Dzierżoniów nie należał do najszczęśliwszych i zakończył się porażką 1:0. Pozostał lekki niedosyt ale ostatecznie drugie miejsce w przekroju całego turnieju jest świetnym wynikiem. Dodatkowo cieszy też nagroda dla najlepszego zawodnika turnieju, która trafiła do rąk Huberta Giletycza.     

O poturniejowy komentarz poprosiliśmy trenera Roberta Rogalę

„Nie ulega wątpliwości, że turniej był mocno obsadzony. Przyjechały czołowe drużyny z całej Polski. Na ich tle zaprezentowaliśmy się dosyć dobrze. Chłopcy pokazali dobrą grę zarówno zespołową, jak i indywidualną. W finale mieliśmy przewagę ale nieszczęśliwie straciliśmy bramkę po kontrze. Jednak w piłce nożnej takie rzeczy się zdarzają. Ogólnie jestem zadowolony z postawy drużyny. Oby było jak najwięcej takich turniejów.”    

Mecze grupowe:
SPN Motor Lublin – Ursus Warszawa 1-0
SPN Motor Lublin – DAP Dębica 4-1
SPN Motor Lublin  – Skra Częstochowa 0-1

Ćwierćfinał:
SPN Motor Lublin – Wisła Kraków 2-1

Półfinał:
SPN Motor Lublin – Skra Częstochowa  1 – 1 k. 2-1

Finał:

SPN Motor Lublin – Lechia Dzierżoniów  0-1

Wyróżnienia indywidualne:           
Najlepszy bramkarz: Tomasz Rezler (Lechia Dzierżoniow)
Król strzelców turnieju: Kacper Gzieło (APN Raków Częstochowa)
Najlepszy zawodnik turnieju: Hubert Giletycz ( SPN  Motor Lublin)  

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. Lechia Dzierżoniów
2. SPN Motor Lublin
3. Wisła Kraków Biali
4. Skra Częstochowa
5. SMS Łódź
6. MFK Frydek Mistek Biali
7. SF Wilanów
8. Wisła Kraków Czerwoni
9. MFK Frydek Mistek Niebieski
10. APN Raków Częstochowa
11. Mazovia Tomaszów Mazowiecki
12. Polonia Środa Śląska
13. URSUS Warszawa
14. Górnik Zabrze
15. AS Pomorze
16. Znicz Pruszków
17. MOSiR Jastrzębie
18. Sprint Katowice
19. Unia Warszawa
20. KS Polkowice
21. BKS Lublin
22. DAP Dębica
23. Stadion Śląski Chorzów
24. Raków Częstochowa

Skład: Kowalski Hubert, Kot Jakub, Drozd Maciek, Zbiciak Bartek, Kotko Jakub, Baryła Maciek, Grobelski Igor, Rejmak Sebastian, Rusnak Dominik, Twardzik Jakub, Filipiak Igor, Giletycz Hubert
trener: Rogala Robert
kierownik: Baryła Dariusz

pilkarskienadzieje.pl

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.