romek
czwartek, 19 grudnia 2013, 20:22

Najskuteczniejsi w Huczwie – Artur Mac razy 9

Pierwsza runda sezonu 2013/2014 zakończyła się już jakiś czas temu. Nasz zespół pod względem zdobytych bramek plasuje się na drugim miejscu. W więcej prezentujemy listę strzelców Huczwy Tyszowce, w której jest jedenastu zawodników. Najwięcej 9 bramek zdobył Artur Mac (na zdj.). Tylko o jedną mniej ma na swoim koncie Damian Ziółkowski. Dwa trafienia ma na swoim koncie nasz bramkarz – Piotr Waśkiewicz.

Najskuteczniejszym zawodnikiem zamojskiej klasy okręgowej został napastnik Sokoła Zwierzyniec – Andrzej Świerczyński, strzelec 16 bramek.

W sumie zawodnicy Huczwy zdobyli razem 48 bramek, co daje drugiemiejsce wśród wszystkich drużyn V ligi zamojskiej. Pierwszy jest Grom z 52 strzelonymi bramkami.

Poniżej lista strzelców Tyszowieckie Huczwy.

9 goli – Artur Mac

8  – Damian Ziółkowski

7 – Artur Cieślik, Łukasz Mruk

6 – Jacek Paszkiewicz

5 – Przemysław Sioma

2 – Piotr Waśkiewicz

1 – Jacek Iwanicki, Piotr Bajwoluk, Piotr Orzechowski, Marcin Radecki

huczwa.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.