romek
czwartek, 19 grudnia 2013, 09:56

Kibice z różnych miast i klubów piłkarskich oraz PZPN w jednej akcji?

Nieczęsto się to zdarza, jednak łączy nas wspólny cel – chcemy pomóc w wyremontowaniu domów dziecka. Polski Związek Piłki Nożnej patronuje tej akcji. To już finisz akcji, do zamknięcia której brakuje niewiele.

Pierwotnie celem było wyremontowanie trzech domów dziecka. Aktulnie organizatorzy walczą o to, żeby sprawić radość dzieciom z siedmiu placówek! Remonty w Katowicach i Częstochowie są już za nami. Zaawansowane prace trwają w Jastrowiu i Kutnie. W Białymstoku wykonana został część planów. Największe wyzwanie jednak stoi przed organizatorami w Gdańsku i Chorzowie. Aby zasadzić wirtualny las i sprezentować pod choinkę remonty domów dziecka, należy kliknąć TUTAJ.

pzpn.pl

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.