romek
czwartek, 12 grudnia 2013, 14:22

Echa Roztocza / Tomaszowska Halowa LIGA FIRM – Do rozgrywek przystąpili w celach szkoleniowych…

Tarnawatka jest jedyną zrzeszoną w związku piłkarskim drużyną uczestniczącą w rozgrywkach tomaszowskiej halowej ligi firm pod patronatem tygodnika „Echa Roztocza”.

GKS Tarnawatka zajmuje po rundzie jesiennej pierwsze miejsce w rozgrywkach grupy II zamojskiej klasy B. W tomaszowskiej halowej lidze firm drużynie z Tarnawatki tak dobrze się nie wiedzie. Grający w zespole prezes klubu Artur Nowosad i pozostali zawodnicy z Tarnawatki nie mają jednak wygórowanych oczekiwań. Realnie mierzą siły na zamiary. – W lidze halowej rywalizujemy z naprawdę silnymi zespołami, w których gra wielu byłych lub obecnych zawodników z wyższych lig. Cieszymy się, że możemy od nich się czegoś nauczyć, zdobyć doświadczenie. Do rozgrywek „halówki” przystąpiliśmy w celach szkoleniowych, ale także dla dobrej zabawy – mówi Artur Nowosad.

Kadrę GKS Tarnawatka na tomaszowską „halówkę” tworzą: Mateusz Chudyga, Michał Dzida, Grzegorz Gwozda, Marcin Hucik, Artur Jaremko, Łukasz Milichiewicz, Artur Nowosad, Kamil Palak, Jarosław Pasławski, Krzysztof Rajtak, Sylwester Rajtak i Łukasz Urbański. – Mamy w składzie zaledwie kilku zawodników starszych, reszta to młode osoby w wieku około 20 lat. Dołączył do nas Grzegorz Gwozda, z którym planuję utworzyć w szkole w Sabaudii uczniowski lub gminny klub sportowy, zrzeszający dzieci i młodzież – przedstawia swoją ekipę Artur Nowosad.

Więcej przeczytasz w numerze 50(55) 10-12-2013 / MaSzt


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.