romek
środa, 11 grudnia 2013, 16:27

Piotr Wójcik zawodnikiem Orląt…

Miło nam poinformować, że nowym piłkarzem radzyńskiej ekipy został Piotr Wójcik. Młody napastnik pochodzący z Lublina występował dotychczas w Chełmiance.

Urodzony w 1990 roku zawodnik rozpoczynał swą przygodę z piłką w Koziołku Lublin. Następnie reprezentował barwy Motoru, Hetmana Żółkiewka i od 2010 roku Chełmianki. W rundzie jesiennej Wójcik zdobył dla tego zespołu siedem bramek w trzecioligowych rozgrywkach. Witamy serdecznie w drużynie „biało-zielonych” i życzymy samych udanych występów!

orleta-spomlek.pl/ foto- chelmiankafutbolowo.pl


Komentarze do 'Piotr Wójcik zawodnikiem Orląt…' (2)
  • czak5 lat temu Bezpośredni link

    Dlaczego przepisujecie niepotwierdzone faktami informacje ze strony Orląt? Piotr Wójcik NIE jest piłkarzem „radzyńskiej ekipy”. Kluby nie doszły do porozumienia, bo Radzyń nawet nie pytał o Wójcika. Ta wolność mediów i wszechobecny internet popsuły rzetelne dziennikarstwo. Teraz każdy jest „dziennikarzem” albo „redaktorem” i pisze co chce bez sprawdzenia faktów. Strony klubów prowadzą kibice i piszą co im ślina na język przyniesie. Proszę nie kasujcie tego komentarza i życzę sprawdzonych informacji.

  • romek5 lat temu Bezpośredni link

    To dla nas kolejna nauczka! Dziękujemy za krytykę – nawet jesli sie okaże, że Wójcik jednak zagra w Orlętach! I potwierdzamy opinie – internet z dziennikarstwa czyni produkowanie gazetek szkolnych… Choć tak naprawdę gazetki były rzetelne…

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.