TURNIEJ MIKOŁAJKOWY O PUCHAR PREZESA UKS WIDOK « Lubelska Piłka - Wszystko o piłce nożnej na Lubelszczyźnie
wtorek, 10 grudnia 2013, 20:07

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY O PUCHAR PREZESA UKS WIDOK

W niedzielę 8 grudnia w hali Gimnazjum nr 8 ,w Lublinie odbył się TURNIEJ MIKOŁAJKOWY O PUCHAR PREZESA UKS WIDOK, z udziałem siedmiu zespołów z naszego województwa.

Pierwsze miejsce, po zwycięstwie w finale-1-0 nad UKS WIDOK, zdobyły piłkarki Huraganu Międzyrzecz Podlaski, miejsce trzecie zajęły młodziczki DKS GAUDIUM Zamość, po wygranej  z WICHREM Bystrzejowice 2-0.

Na kolejnych miejscach uplasowały się następujące zespoły-LKS Wierzchowiska, STS GRYF GMINA Zamość, UKS WIDOK II.

Na zakończenie turnieju wszystkie zawodniczki i trenerzy otrzymali podarunki mikołajkowe.

na zdj. Gaudium – ZUZANNA SALAMON (3 GOLE), ŁUCJA KIEŁBIŃSKA, GRZEGORZ SUCHOWICZ (OPIEKUN), MARTYNA WIATR, OLA PUPIEC, JULIA WIELGUSIAK, JULIA LITWIŃCZUK (1), JOANNA SUCHOWICZ (4)