romek
wtorek, 10 grudnia 2013, 20:07

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY O PUCHAR PREZESA UKS WIDOK

W niedzielę 8 grudnia w hali Gimnazjum nr 8 ,w Lublinie odbył się TURNIEJ MIKOŁAJKOWY O PUCHAR PREZESA UKS WIDOK, z udziałem siedmiu zespołów z naszego województwa.

Pierwsze miejsce, po zwycięstwie w finale-1-0 nad UKS WIDOK, zdobyły piłkarki Huraganu Międzyrzecz Podlaski, miejsce trzecie zajęły młodziczki DKS GAUDIUM Zamość, po wygranej  z WICHREM Bystrzejowice 2-0.

Na kolejnych miejscach uplasowały się następujące zespoły-LKS Wierzchowiska, STS GRYF GMINA Zamość, UKS WIDOK II.

Na zakończenie turnieju wszystkie zawodniczki i trenerzy otrzymali podarunki mikołajkowe.

na zdj. Gaudium – ZUZANNA SALAMON (3 GOLE), ŁUCJA KIEŁBIŃSKA, GRZEGORZ SUCHOWICZ (OPIEKUN), MARTYNA WIATR, OLA PUPIEC, JULIA WIELGUSIAK, JULIA LITWIŃCZUK (1), JOANNA SUCHOWICZ (4)
WS


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.