romek
wtorek, 10 grudnia 2013, 09:10

III Gala Piłkarska OZPN Chełm 2013 / Tymicki, Sadowski, Ziarkowski i Olszak najlepsi…

W Chełmie odbyła się III Gala Piłkarska Chełmskiego Związku Piłki Nożnej. Kapituła wybrała wyróżniających się piłkarzy, trenerów, działaczy, samorządowców i sponsorów chełmskiej piłki nożnej w 2013 roku. Najlepszych będziemy przedstawiać na łamach naszego portalu.

Dzisiaj najważniejsza informacja – najlepszymi piłkarzami zostali: Mirosław Tymicki (foto) z Tatrana Kraśniczyn (chełmska klasa A), Sebastian Sadowski ze Startu Krasnystaw w V lidze chełmskiej, Jacek Ziarkowski ze Sparty Rejowiec w IV lidze i Mateusz Olszak z Chełmianki w III lidze.

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.