romek
poniedziałek, 9 grudnia 2013, 18:56

Zamość / III TURNIEJ MIKOŁAJKOWY MIAST PARTNERSKICH

III TURNIEJ MIKOŁAJKOWY

W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

„TURNIEJ MIAST PARTNERSKICH”

POD HONOROWYM PATRONATEM

KSIĘDZA BISKUPA MARIANA ROJKA

i PREZYDENTA MIASTA ZAMOŚĆ

MARCINA ZAMOYSKIEGO, ZAMOŚĆ/ŻDANÓW DNIA 07.12.2013 r. 

KOMUNIKAT KOŃCOWY

Organizatorem Turnieju był Diecezjalny Klub Sportowy Gaudium Zamość.

HALA OSiR ZAMOŚĆ

Dziewczęta – Rocznik 1999                        Chłopcy – Rocznik 2000

1. Schwabisch Hall – Niemcy                1. DKS Gaudium I Zamość

2. DKS Gaudium Zamość                    2. DKS Gaudium II Zamość

3. KKS Kinga Krasnystaw                            3. STS Gryf Gmina Zamość

4. GKS Potok Sitno                             4. GLKS Omega Stary Zamość

 

Chłopcy – Rocznik 2001

1. DKS Gaudium Zamość

2. STS Gryf Gmina Zamość

3. ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

4. AMSPN Hetman I Zamość

5. AMSPN Hetman II Zamość

TERMINARZ GIER KAŻDY Z KAŻDYM W GRUPIE:

1)  (Dz) Schwabisch Hall           – Gaudium                          1:0   

2)  (r. 00) Gaudium I                   – Gaudium II                       2:0

3)  (r. 01) Gaudium                     – Gryf                                 3:0

4)  (r. 01) Roztocze                      – AMSPN Hetman I           2:0

5)  (Dz) Kinga                            – Potok                               2:0

6)  (r. 00) Gryf                             – Omega                             3:2

7)  (r. 01) Gryf                            – AMSPN Hetman II          0:1

8)  (r. 01) AMSPN Hetman I       – Gaudium                         1:2

9)  (Dz) Gaudium                       – Kinga                               0:0

10)  (r. 00) Gaudium II                – Gryf                                 1:3

11)  (r. 01) AMSPN Hetman II    – Roztocze                          0:3

12)  (r. 01) AMSPN Hetman I      – Gryf                                0:1

13)  (Dz) Potok                          – Schwabisch Hall              0:2

14) (r. 00) Omega                        – Gaudium I                       0:1   

15) (r. 01) Gaudium                     – AMSPN Hetman II                   4:0

16) (r. 01) Gryf                            – Roztocze                          0:3

17) (Dz) Gaudium                      – Potok                              3:0

18) (r. 00) Gaudium II                  – Omega                             1:2

19) (Dz) Kinga                           – Schwabisch Hall              2:2

20) (r. 00) Gryf                           – Gaudium I                      1:2

21) (r. 01) AMSPN Hetman II     – AMSPN Hetman I           0:1

22) (r. 01) Roztocze                     – Gaudium                         1:2

KONKURS RZUTÓW KARNYCH

 

I seria  Dziewczęta – Chłopcy 2000         0:2

II seria Chłopcy 2001 – Chłopcy 2000     2:0

III seria Dziewczęta – Chłopcy 2001       2:0

Wykonywane był 3 rzuty karne w każdej z serii.

   DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1999                                          

Lp. Nazwa zespołu 

1

2

3

4

Punkty Bramki Msc.  

1

Schwabisch HallNiemcy  

X                 

1:0

2:2

2:0

7

5:2

I

 

2

DKS Gaudium Zamość

0:1

   

X

0:0

3:0

4

3:1

III

 

3

KKS KingaKrasnystaw

2:2

0:0

  

X

2:0

5

4:2

II

 

4

GKS PotokSitno

0:2

0:3

0:2

 

X

0

0:7

IV

 

 

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA  Dziewczęta r. 1999:

1. Schwabisch Hall Niemcy

2. KKS Kinga Krasnystaw

3. DKS Gaudium Zamość

4. GKS Potok Sitno

NAJLEPSZa ZAWODNICZKA: Dominika MROZIK – DKS Gaudium I Zamość

NAJLEPSZA BRAMKARKA:     Klaudia ZABŁOCKA – KKS Kinga Krasnystaw

KRÓL STRZELCÓW:                   Katya HUBNER ( 3 bramki ) – Schwabisch Hall

 

   CHŁOPCY ROCZNIK 2000                                           

Lp. Nazwa zespołu       1      2     3    4 Punkty Bramki Msc.  

1

DKS Gaudium IZamość  

X                 

2:0

2:1

1:0

9

5:1

I

 

2

DKS Gaudium IIZamość

0:2

   

X

1:3

1:2

0

2:7

IV

 

3

STS Gryf Gmina Zamość

1:2

3:1

  

X

3:2

6

7:5

II

 

4

GLKS OmegaStary Zamość

0:1

2:1

2:3

 

X

3

4:5

III

 

 

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA   Chłopcy r. 2000:

1. DKS Gaudium I Zamość

2. STS Gryf Gmina Zamość

3. GLKS Omega Stary Zamość

4. DKS Gaudium II Zamość

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK:    Konrad LIS  – STS Gryf Gmina Zamość

NAJLEPSZY BRAMKARZ:  Michał KANIA – DKS Gaudium  Zamość

KRÓL STRZELCÓW:            FILIP MACIEJEWSKI ( 4 bramki) – DKS Gaudium  Zamość

 CHŁOPCY ROCZNIK 2001                                        

Lp. Nazwa zespołu 

1

2

3

   4

5

Punkty Bramki Msc.  

1

DKS Gaudium Zamość  

X                 

3:0

2:1

2:1

4:0

12

11:2

I

 

2

STS Gryf GminaZamość

0:3

   

X

0:3

1:0

0:1

3

1:7

V

 

3

ASPN RoztoczeSzczebrzeszyn

1:2

3:0

  

X

2:0

3:0

9

9:2

II

 

4

AMSPN Hetman IZamość

1:2

0:1

0:2

 

X

1:0

3

2:5

III

 

 

5

AMSPN Hetman IIZamość

0:4

1:0

0:3

0:1

 

X

3

2:7

IV

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA   Chłopcy r. 2001:

1. DKS Gaudium Zamość

2. ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

3. AMSPN Hetman I Zamość

4. AMSPN Hetman II Zamość

5. STS Gryf Gmina Zamość

NAJLEPSZY ZAWODNIK:    Maciej BUKOWSKI – DKS Gaudium  Zamość

NAJLEPSZY BRAMKARZ:  Karol WÓJCIK – DKS Gaudium I Zamość

KRÓL STRZELCÓW:            Maciej NAWROCKI ( 5 bramek) – ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

 

III TURNIEJ MIKOŁAJKOWY

W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

„TURNIEJ MIAST PARTNERSKICH”

POD HONOROWYM PATRONATEM

KSIĘDZA BISKUPA MARIANA ROJKA

i PREZYDENTA MIASTA ZAMOŚĆ

MARCINA ZAMOYSKIEGO

      ZAMOŚĆ/ŻDANÓW  DNIA 07.12.2013 r.

HALA ZS ŻDANÓW

 

Grupa „A” Chłopcy 2002-2003                        Grupa „B” Chłopcy r. 2004 i mł.

1. DKS Gaudium I Zamość                                          1. DKS Gaudium  Zamość

2. STS Gryf Gmina Zamość                                        2. STS Gryf Gmina Zamość

3. AMSPN Hetman Zamość                                        3. GLKS Omega Stary Zamość

4. KS Sokół Zwierzyniec                                                          4. KS Legion Komarów

5. DKS Gaudium II Zamość                                        5. UKS Skorpion Zamość

TERMINARZ GIER KAŻDY Z KAŻDYM W GRUPIE: 

1)  (r. 04) Gaudium                     – Gryf                                 0:3                      

2)  (r. 02-03) Gaudium I              – Gryf                                 1:0                               

3)  (r. 04) Omega                         – Legion                              0:0                                

4)  (r. 02-03) AMSPN Hetman    – Sokół                               0:0                                

5)  (r. 04) Skorpion                     – Gaudium                          0:1                      

6)  (r. 02-03) Gaudium II             – Gaudium I                       1:3                      

7)  (r. 04) Gryf                            – Omega                             2:0                                

8)  (r. 02-03) Gryf                       – AMSPN Hetman              2:2           

9)  (r. 04) Legion                         – Skorpion                         2:0                      

10)  (r. 02-03) Sokół                    – Gaudium II                      1:0                      

11)  (r. 04) Gaudium                    – Omega                             0:0                               

12)  (r. 02-03) Gaudium I            – AMSPN Hetman             5:0             

13)  (r. 04) Gryf                           – Legion                             2:1                                

14) (r. 02-03) Gryf                       – Sokół                               0:0                               

15) (r. 04) Skorpion                     – Omega                             0:1                                

16) (r. 02-03) Gaudium II            – AMSPN Hetman             0:1             

17) (r. 04) Gaudium                     – Legion                             0:2                               

18) (r. 02-03) Gaudium I             – Sokół                              2:0                                

19) (r. 04) Gryf                            – Skorpion                         0:0                      

20) (r. 02-03) Gryf                       – Gaudium II                      1:0   

 

   Rocznik 2002-2003       

Lp.  Nazwa zespołu      1      2     3    4

5

Punkty Bramki Msc.  

1

DKS Gaudium I Zamość  

X                 

1:0

5:0

2:0

3:1

12

11:1

I

 

2

STS Gryf GminaZamość

0:1

   

X

2:2

0:0

1:0

5

3:3

II

 

3

AMSPN HetmanZamość

0:5

2:2

  

X

0:0

1:0

5

3:7

IV

 

4

KS SokółZwierzyniec

0:2

0:0

0:0

 

X

1:0

5

1:2

III

 
 

5

DKS Gaudium II Zamość

1:3

0:1

0:1

0:1

 

X

0

1:6

V

 

                 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA Chłopcy r. 2002-2003:

1. DKS Gaudium I Zamość

2. STS Gryf Gmina Zamość

3. KS Sokół Zwierzyniec

4. AMSPN Hetman Zamość

5. DKS Gaudium II Zamość

NAJLEPSZY ZAWODNIK:    Dawid GIERAŁA – DKS Gaudium I Zamość

NAJLEPSZY BRAMKARZ:  Jakub SIRKO – STS Gryf Gmina Zamość

KRÓL STRZELCÓW:            Adrian MICHALAK ( 5 bramek)- DKS Gaudium I Zamość

ROCZNIK 2004 i młodsi                                            

Lp. Nazwa zespołu       1      2     3    4

5

Punkty Bramki Msc.  

1

DKS Gaudium Zamość  

X                 

0:3

0:0

0:2

1:0

4

1:5

IV

 

2

STS Gryf Gmina Zamość

3:0

   

X

2:0

2:1

0:0

10

7:1

I

 

3

GLKS OmegaStary Zamość

0:0

0:2

  

X

0:0

1:0

5

1:2

III

 

4

KS LegionKomarów

2:0

1:2

0:0

 

X

2:0

7

5:2

II

 

 

5

UKS SkorpionZamość

0:1

0:0

0:1

0:2

 

X

1

0:4

V

 

 

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA   Chłopcy r. 2004 i młodsi:

1. STS Gryf Gmina Zamość

2. KS Legion Komarów

3. GLKS Omega Stary Zamość

4. DKS Gaudium Zamość

5. UKS Skorpion Zamość

NAJLEPSZY ZAWODNIK:    Bartłomiej ŁYŚ – STS Gryf Gmina Zamość

NAJLEPSZY BRAMKARZ:  Oskar PAWLISZAK – KS Legion Komarów

KRÓL STRZELCÓW:            ARKADIUSZ BĄK ( 5 bramek) – STS Gryf Gmina Zamość

                        Na otwarciu byli obecni J.E. Ks. bp dr Marian Rojek, kanclerz Kurii ks. dr Michał Maciołek, przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie Eugeniusz Polakowski, Przewodniczący Rady Miasta Zamość Jan Wojciech Matwiejczuk, Zastępca Prezydenta Miasta Zamościa Tomasz Kossowski, Wójt Gminy Zamość Ryszard Gliwiński, Wiceprezes ds. Organizacyjnych ZOZPN Edmund Kawka, Dyrektor OSiR w Zamościu Tadeusz Lizut, Inspektor z Urzędu Miasta Michał Kowalik, Kierownik ds. Organizacji Imprez Wiesław Wieczerzak,  Przewodniczący WD ZOZPN Wojciech Przepiera, Przewodniczący WG ZOZPN Henryk Kowalski.

Odegrano hymny Niemiec i Polski, J.E. Ks bp dr Marian Rojek zabrał głos kierując słowa po niemiecku do drużyny dziewcząt z Schwabisch Hall, następnie poprowadził modlitwę udzielając błogosławieństwa uczestnikom Turnieju. Otwarcia dokonał Wiceprezydent Tomasz Kossowski.       

W trakcie Turnieju pokaz swoich umiejętności zaprezentował Michał Rycaj – Mistrz Świata Freestyle.

                        Wszystkie drużyny zostały nagrodzone okolicznościowymi pucharami, pamiątkowymi dyplomami i paczkami świątecznymi, a zawodniczki i zawodnicy w kategoriach indywidualnych otrzymali statuetki i upominki sportowe. Nagrodzeni zostali też wszyscy trenerzy.

Nagrody wręczali: Prezydent Miasta Zamość Marcin Zamoyski, Dyrektor OSiR w Zamościu Tadeusz Lizut, Przedstawiciel Urzędu Gminy w Zamościu Krzysztof Pszenniak, Przewodniczący WD ZOZPN Wojciech Przepiera.

                        Po zakończeniu Turnieju ks. Tomasz Winogrodzki serdecznie podziękował przybyłym Samorządowcom, Społecznikom, Działaczom, Trenerom, Zawodnikom, Rodzicom, Ludziom Dobrej Woli i Sędziom za obecność i zaangażowanie przy organizacji Turnieju.

Turniej sędziowali: Marek Borowiński, Wojciech Michalec.

Paczki świąteczne dla wszystkich drużyn wręczył ŚWIĘTY MIKOŁAJ.

SPONSORZY TURNIEJU:

 

  1. Urząd Miasta Zamość
  2. Stowarzyszenie Chrześcijańskich Dzieł Wychowania w ramach projektu Polsko – Niemieckiej Współpracy Młodzieży.
  3. Urząd Gminy Zamość, który udostępnił halę w Żdanowie, zapewnił obsługę techniczną, sędziowską, medyczną oraz zakupił puchary i medale dla dwóch najmłodszych kategorii.
  4. Starostwo Powiatowe w Zamościu.
  5. Urząd Marszałkowski w Lublinie.
  6. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu.
  7. Zakład Doskonalenia Zawodowego w Zamościu.
  8. Hurtownia Mars w Zamościu.
  9. Stowarzyszenie Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej – p. Prezes Maria Gmyz.
  10. Szkółka Bramkarska Goaldkeeper Team.
  11. Zakład Zegarmistrzowski – p. Włodzimierz Sokołowski
  12. Hotel Carskie Koszary.
  13. Stihl w Zamościu.
  14. Factory Outlet – Odzież Markowa.
  15. Wytwórnia Wód w Zwierzyńcu.
  16. Piekarnia Jutrzenka.
  17. Hurtownia Spożywcza Testa.
  18. Ewa – Agnes Kozłowscy

as/zozpn.pl / gaudium.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.