romek
sobota, 7 grudnia 2013, 13:49

P r o f i l e / Wszyscy ludzie Antolaka – Damian Grasza (Grom Różaniec)

W zimowe miesiace jest okazja do podsumoweań i prezentacji. Dodatek sportowy w tygodniku Echa Roztocza przedstawia wszystkich ludzi trenera Bogdana Antolaka… To liderzy rozgrywek V ligi zamojskiej.

***

Damian Grasza ma 20 lat, mieszka w Różańcu, studiuje w Krakowie, gra jako prawy obrońca. Wesoły z niego chłopak. Potrafi rozbawić drużynę. Ma towarzyską duszę, bryluje w gronie licznych kolegów i koleżanek. Tkwi w nim spory potencjał piłkarski, którego jednak nie wykorzystuje. Z powodu studiów nie trenuje regularnie. Żałuję, że nie gra zbyt często, bo to niezwykle waleczny zawodnik.

Więcej przeczytasz w numerze 49(54) 03-12-2013 / Echa Sportu – dodatek tygodnika Echa Roztocza / maszt


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.