romek
wtorek, 3 grudnia 2013, 22:59

BIŁGORAJ / Turniej Piłki Nożnej Juniorek o Puchar Dyrektora OSIR ,

03 XII B.R. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju odbył się Turniej Piłki Nożnej Juniorek o Puchar Dyrektora OSIR , z udziałem sześciu zespołów-OSIR Biłgoraj, Włókniarz Frampol, GIM 2 Biłgoraj, Viktoria Łukowa, GIM.Korytków i DKS Gaudium Zamość.

W zawodach uczestniczyło ponad 60 dziewcząt. Pierwsze miejsce z kompletem punktów zajęła drużyna Gaudium pokonując w finale Viktorię 2-0 po bramkach Katarzyny Suchowicz i Karoliny Wnuk,miejsce trzecie przypadło Włókniarzowi. Organizatorzy wybrali Katarzynę Suchowicz najlepszą zawodniczką turnieju.

Skład Gaudium:( w większości uczennice Gim.2 w Zamościu):  K.Suchowicz(5 goli), K.Wnuk(7),Koryna Zbyryt(3), Aleksandra Martyniuk, Kamila Twardzisz, Magda Kiecana, Karolina Malec, Luiza Sokołowska, Opiekun Monika Kycko-nauczyciel w-fu z Gim 2 w Zamościu. Wyniki Gaudium – GIM 2 Biłgoraj 4-0, Włókniarz Frampol 1-0,Gim. Korytków 3-0, OSIR Biłgoraj 5-0.

WS


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.