romek
niedziela, 1 grudnia 2013, 09:00

Prezes Motoru Lublin Tadeusz Kuna podał się do dymisji

Prezes Motoru Lublin Tadeusz Kuna oddał się w sobotę do dyspozycji rady nadzorczej. Powodem takiej decyzji są słabe wyniki drużyny, która występuje w rozgrywkach drugiej ligi wschodniej i po 18 kolejkach zajmuje czternaste miejsce w tabeli.

Decyzja w sprawie odwołania Kuny nie została jednak podjęta. Członkowie rady nadzorczej dali sobie trzy tygodnie czasu do namysłu. Ostateczna decyzja zostanie podjęta na kolejnym posiedzeniu zarządu, które będzie miało miejsce 23 grudnia.

źródło: Motor Lublin

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.