romek
sobota, 30 listopada 2013, 11:38

8 grudnia w Lublinie odbędzie się konferencja trenerska…

Lubelski Związek Piłki Nożnej informuje, że 8 grudnia (Centrum Sportu Akademos przy ul. Symfonicznej 1 w godzinach 10-17 odbędzie konferencja poświęcona tematyce szkolenia piłkarskiego dzieci w wieku od 6/7 lat do 12/13 lat. Jest ona skierowana do szkoleniowców z grup młodzieżowych, którzy posiadają aktualne licencje (PZPN A, PZPN B wydane przez Lubelski Związek Piłki Nożnej, inne wydane przez PZPN). Pierwszeństwo przy przyjęciu zgłoszeń będą mieli szkoleniowcy aktualnie pracujący w klubach z grupami dziecięcymi.

Planowana ilość uczestników (szkoleniowców z licencją) wynosi 200 osób. Prelegentami w części wykładowej i praktycznej będą m.in.: Dariusz Szubert z Niemieckiego Związku Piłki Nożnej oraz Marcin Dorna trener młodzieżowej reprezentacji Polski U-21.

Przykładowe tematy do realizacji w czasie konferencji AKADEMII PIŁKARSKIEJ GRASSROOTS 2013
część teoretyczna:

= „Gry i zabawy z piłką” oraz „Piłka Nożna Jutra” założenia merytoryczne

część praktyczna:

= przykładowe ćwiczenia w pracy z dziećmi, testy oceniające sprawność piłkarską

Zgłoszenie do udziału w zajęciach AKADEMII PIŁKARSKIEJ GRASSROOTS 2013

* o przyjęciu decyduje: kolejność zgłoszeń, posiadanie licencji i jej aktualność, pełnienie funkcji szkoleniowca w klubie w grupie dziecięcej
* w dalszej kolejności przyjmowane będą zgłoszenia szkoleniowców starszych grup wiekowych

TERMIN PRZESYŁANIA ZGŁOSZENIA: do dnia 2 grudnia, do godz. 12 /lista 200 zakwalifikowanych osób podana zostanie na stronie związku do dnia 5 grudnia. ZGŁOSZENIA TYLKO NA DRUKACH

= zgłoszenie drogą elektroniczną na adres: lubelski@zpn.pl lub luksz.harbuz@lzpn.pl
= zgłoszenie można wysłać faksem: 81-743 46 40 (fax czynny całą dobę


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.