romek
wtorek, 26 listopada 2013, 21:30

Stroje, barwy, herby i sponsorzy w klubach regionu lubelskiego… / ŁKS Łazy

Inicjatywy niektórych klubów, które w promocji swoich barw i herbów widzą dla nich szansę – szczególnie w kwestii popularyzowania klubu wśród kibiców i młodzieży – są bardzo cenne i przyszłościowe. Tak rodzi się także bakcyl wśród najmłodszych. Rubryka  – Stroje, barwy, herby i sponsorzy w klubach regionu lubelskiego – przedstawa zmiany i aktualne dane o klubie, w tej kwestii.

– Herb klubu ŁKS Łazy powstał w tym roku, zaprojektowała nam go koleżanka, która zajmuje się grafiką komputerową – napisał do nas kolega ze strony klubowej. –  Wcześniej posługiwaliśmy się herbem gminy, a poprzez stworzenie własnego herbu chcieliśmy zwiększyć tożsamość i poprawić wizerunek naszego klubu. Jak widać nasze barwy to żółto czarne, i w takich też strojach występujemy. Są to stroje firmy Zina i zostały zasponsorowane przez osobę, która chce pozostać anonimowa. Warto też wspomnieć, że regularnie wspiera ona nasz klub.

W tym roku udało nam się pozyskać też kilku sponsorów, którzy w postaci materialnej lub finansowej wspomogli nasz klub. Są to: Epaka.pl, Stalluk, Lukow24, Foto Zarzycki, Drogbud, Print, Printhouse, Siatex Rafała Sujki, F.H.U. Marek Żurawski, Intercom.

Dzięki ich wsparciu udało nam się zakupić sprzęt sportowy oraz wystartować z nową stroną internetową: www.łksłazy.pl

BS


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.