romek
wtorek, 26 listopada 2013, 10:29

P r o f i l e / 100 bramek Radosława Ciołka (Kłos Chełm)

Karierę rozpoczynał w futbolu halowym, gdzie osiągnął największe sukcesy, a strzelona bramki trudno zliczyć. Miał swój wiek i nie przejawiał ambicji gry rywalizacji ligowej…  Aliści zdarzył się trener, który potrafił go namówić – w 2009 roku Robert Tarnowski poprosił Radka o pomoc w utrzymaniu Saweny Sawin w V lidze. Mieli tylko 1 punkt na koncie, ale w rundzie rewanżowej zdobyli ich 16. Spadli po meczu barażowym z Tatranem Kraśniczyn 2:3.

Z Saweny Ciołek trafił jako grający-trener do Unii Białopole, a stąd ponownie pod trenerskie oko Roberta Tarnowskiego – do Kłosa Chełm, który gra w ścisłej czołówce V ligi…

W ubiegłym sezonie był najlepszym strzelcem rozgrywek. Jesienią 2013 roku zaliczył trafienie numer 100 i 101 w „piłce  trawiastej”, potwierdzając instynkt czołowego łowcy goli chełmskich boisk.

Pięć lat gry w piątej lidze i 101 bramek – SZACUNEK!

W rozmowie z dziennikarzem Nowego Tygodnia Radosław Ciołek mówi, że chce jeszcze troche goli strzelić w rozgrywkach wyższej ligi. 

rd

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.