romek
piątek, 15 listopada 2013, 15:55

TOP 10 / A klasa Lublin (III) – Na czele Wojciech Berej i Mirosław Pietraś

Dzięki mozolnej pracy kolegów ze strony internetowej GKS Abramów możemy przedstawić listę strzelców ligowych w rozgrywkach jesiennych 2013  roku w grupie 3-ciej A klasy. W czołówce sporo znanych z ubiegłych sezonów nazwisk. 

18 =  Berej Wojciech KS Nasutów, = Pietraś Mirosław (foto) Tur Milejów

14 = Skorupa Grzegorz / Tajfun Ostrów Lub.

13 = Pranagal Paweł / Błękit Cyców

12 = Kaźmierski Patryk / LKS Skrobów

11 = Pasiak Wojciech  /Ludwiniak Ludwin

9 = Sajnaj Grzegorz / Ludwiniak Ludwin

8 = Gorgol Sebastian / Huragan Siostrzytów, Szymaniak Grzegorz / Ludwiniak Ludwin, Karwat Karol / Pogoń 07 Perła Rokitno, Serwin Michał / Pogoń 07 Perła Rokitno

7 = Kowalski Marcin / Michów, Jaroszyński Paweł / Vir Dorohucza, Łukaszuk Szczepan / Vir Dorohucza

6 = Lipiński Łukasz / GKS Niedźwiada, Korneluk Damian / Vir Dorohucza, Pacholik Daniel / Zawisza Garbów , Cyfra Paweł / Błękit Cyców, Marzec Dawid /  GKS Niedźwiada, Rzetelski Paweł / GLKS Michów

5 = Sidor Grzegorz  Huragan Siostrzytów, Mika Piotr / Ludwiniak Ludwin, Sobów Karol / Ludwiniak Ludwin, Kubajka Grzegorz / Tur Milejów, Turski Piotr / Tur Milejów, Pinkiewicz Piotr / Zawisza Garbów

4 = Lis Konrad / Błękit Cyców, Ogórek Kamil / GKS Abramów, Panas Kamil /  GKS Abramów, Karwat Tomasz / KS Nasutów, Sztejno Sebastian / KS Nasutów, Bordzoł Jakub / LKS Skrobów, Karwacki Paweł / Pogoń 07 Perła Rokitno, Borówka Marcin / Tajfun Ostrów Lub., Słomianiowski Marcin / Tur Milejów, Gierczyński Cezary / Vir Dorohucza, Lipiec / Adrian Vir Dorohucza
3 = Wojciechowski Tomasz / Cyców, Zentara Bartłomiej / GKS Abramów, Mitura Michał / GLKS Michów, Panek Sylwester / KS Nasutów, Baran Łukasz /  LKS Skrobów, Kalinowski Rafał / Ludwiniak Ludwin, Karasiński Karol Ludwiniak / Ludwin, Buzek Michał / Pogoń 07 Perła Rokitno, Czarnecki Maciej / Tajfun Ostrów Lub., Dąbrowski Paweł / Zawisza Garbów

2 = Łukiewicz Mateusz Błękit Cyców, Zawrotniak Karol Błękit Cyców, Sieklicki Krzysztof GKS Abramów, Listosz Łukasz GKS Niedźwiada, Mitura Michał GKS Niedźwiada, Patrzylas Kamil GLKS Michów, Wojciechowski Sebastian Huragan Siostrzytów, Wronowski Andrzej Huragan Siostrzytów, Płachta Marcin KS Nasutów, Stefański Łukasz KS Nasutów, Szczygieł Paweł KS Nasutów, Filipek Jan LKS Skrobów, Niziołek Karol Ludwiniak Ludwin, Barczak Artur Pogoń 07 Perła Rokitno, Protas Łukasz Pogoń 07 Perła Rokitno, Kozak Łukasz Tur Milejów, Pietraś Jarosław Tur Milejów, Tracz Piotr Tur Milejów, Bielecki Patryk Wodnik Uścimów, Czapski Kamil Wodnik Uścimów, Skowronek Dawid Wodnik Uścimów, Plecha Patryk Zawisza Garbów

1 = Aftyka Kamil Błękit Cyców, Bedliński Łukasz Błękit Cyców,Charytanowicz Norbert Błękit Cyców, Kołodziej Rafał Błękit Cyców, Leszczyński Daniel Błękit Cyców, Socha Łukasz Błękit Cyców, Zawrotniak Cezary Błękit Cyców, Augustyniak Maciej GKS Abramów, Kula Szymon GKS Abramów, Zentara Piotr GKS Abramów, Bordzoł Łukasz GKS Niedźwiada, Domański Łukasz GKS Niedźwiada, Rodak Kamil GKS Niedźwiada, Rodak Mateusz GKS Niedźwiada, Wawruch Rafał GKS Niedźwiada, Grenda Mateusz GLKS Michów, Kula Patryk GLKS Michów, Chudy Mirosław Huragan Siostrzytów, Futa Emil Huragan Siostrzytów, Futa Eryk Huragan Siostrzytów, Hanc Wojciech Huragan Siostrzytów, Kwit Krzysztof Huragan Siostrzytów, Popielecki Artur Huragan Siostrzytów, Tobiasz Paweł Huragan Siostrzytów, Bartoszek Mateusz KS Nasutów, Bożym Jakub KS Nasutów, Płachta Wojciech KS Nasutów, Płoński Łukasz KS Nasutów, Wójcikowski Daniel KS Nasutów, Dajek Grzegorz LKS Skrobów, Kisiel Patryk LKS Skrobów, Rusinek Arkadiusz LKS Skrobów, Szalast Paweł LKS Skrobów, Zagajski Adrian LKS Skrobów, Zbiciak Przemysław LKS Skrobów, Broński Konrad Ludwiniak Ludwin, Koza Łukasz Ludwiniak Ludwin, Szymaniak Kamil Ludwiniak Ludwin, Cyranek Daniel Pogoń 07 Perła Rokitno, Michoń Rafał Pogoń 07 Perła Rokitno,  Misztal Paweł Pogoń 07 Perła Rokitno, Szysiak Kamil Pogoń 07 Perła Rokitno, Adamczyk Jan Tajfun Ostrów Lub., Budzyński Dawid Tajfun Ostrów Lub., Czubacki Jakub Tajfun Ostrów Lub., Marzęda Rafał Tajfun Ostrów Lub., Matczuk Marcin Tajfun Ostrów Lub., Kozak Jarosław Tur Milejów, Krawczyk Kamil Tur Milejów, Bartocha Jakub Vir Dorohucza, Krasowski Arkadiusz Vir Dorohucza , Strzelczyk Łukasz Vir Dorohucza, Abramik Daniel Wodnik Uścimów, Czekierda Mateusz Wodnik Uścimów, Kisiel Mateusz Wodnik Uścimów, Firlej Mikołaj Zawisza Garbów, Skowronek Piotr Zawisza Garbów, Staniak Marek Zawisza Garbów

gksabramow.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.