czwartek, 14 listopada 2013, 07:47

III liga / Chełmianka – Karpaty Krosno 2:3 (2:0)

W zaległym meczu III ligi Chełmianka przgrała z Karpatami Krosno 2:3. Piłkarze Artura Bożyka prowadzili już 2:0. W drugiej połowie goście odrobili straty. Gola na 2:2 strzelił dobrze znany z lubelskich boisk Marek Fundakowski (foto), a zwycięska bramkę zdobył Buczek w 71 minucie…

***

Chełmianka Chełm – Karpaty Krosno 2:3 (2:0)

Bramki: Tywoniuk (30), Olszak (39-z karnego) – Buczek (56, 71), Fundakowski (60).
Chełmianka: Szokaluk – Bodziak, Borys, Krzyżak, Fiedeń, Tywoniuk, Kobiałka (82 Wasiluk), Batata (65 Wróbel), Fornal, Wójcik, Olszak.