romek
poniedziałek, 11 listopada 2013, 15:40

Puchar Polski BOZPN / Absolwent zagra z Sokołem Adamów…

 

Piłkarze okręgu Biała Podlaska rozegrają mecze kolejnej rundy Pucharu Polski. Solidnie szykują się do niego pilkrze Absolwenta Domaszewnica. Chcą sprawić niespodzianke i awansować do kolejnej rundy. O pomoc w rozpracowaniu rywala reporter strony klubu z Domaszewnicy poprosisł poprosiłem byłego gracza Absolwenta.

Rafał Krasuski (foto), bo o nim mowa, swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał na domaszewskim boisku. Następnie grał w juniorach Orląt Łuków, skąd przeniósł się do Radzynia. Tam poprzez drużyny juniorskie trafił do pierwszego zespołu, z którym występował w 3 lidze. Później zmienił klub na Grom Kąkolewnica, który to rywalizuje obecnie w okręgówce z Adamowem. O Sokole Adamów Rafał mówi:

„Mecz z Sokołem był najtrudniejszy w rundzie. Piłkarsko byliśmy od nich lepsi, jednak Adamów był zespołem silniejszym fizycznie. Duża liczba fauli z ich strony, skutkowała pokazaniem 8 żółtych kartek przez sędziego. Wzrost zawodników Sokoła sprawia, że są groźni przy stałych fragmentach gry. Nie mają zdecydowanego lidera, skład jest wyrównany, zbliżonym do poziomu Wojcieszkowa. Adamów to solidna drużyna, która powinna znaleźć się w górnej części tabeli na koniec sezonu…”.

W poprzedniej rundzach Absolwent sprawił niespodzianki eliminując Bizona Jeleniec 1:0 i po drmatacznym meczu Orkana Wojcieszków  … (mecz 4:4, karne 5:4).

***

Puchar polski BOZPN – 17 listopada 2013 (niedziela), godz. 12.00

1 SP Liga Międzyrzecka – Janowia   
2 Granica Terespol – Lutnia  Piszczac  
3 Łazy – Oręta Łuków  
4 Absolwent – Sokół Adamów    
5 Gręzowia – Unia Krzywda   
6 Sokół Krynka – Huragan Międzyrzec Podl.   
7 TOP 54 – Podlasie Biała Podlaska wiosna 2014

absolwent.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.