romek
poniedziałek, 11 listopada 2013, 15:33

P r o f i l e / Grzegorz Bonin (Górnik Łęczna) * Czy gol w Niecieczy przejdzie do historii (?)…

Urodził się 2 grudnia 1083 roku. Karierę piłkarską rozpoczynał w klubie Mewa Gniew. Grał też w drużynach Wisła Nowe i Radomiaku Radom. Ma za soba debiut w reprezentacji A ( z Litwą) i B (ze Szkocja).

Z Korony Kielce dla ktorej strzelił 13 goli przeszedł do Górnika Zabrze – w 80 spotkaniach wbił wówczas 9 goli. Później znalazł się w Pogonii Szczecin – i ponownie w Zabrzu.

Obecnie w Górniku Łeczna – Grzegorz Bonin w Niecieczy strzelił „Złotą bramkę” w meczu z Termaliką (1:0). Ten gol w rezultacie wyników rywali – usadowił na pierwszym miejscu w tabeli I ligi jedenastkę z Łęcznej.

Oby był to gol, który przejdzie do historii – otwierający drogę do awansu.

Przejdzie do historii tylko w przypadku awansu…

„Bonio” lubi kino, kawę i kręgle…

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.