romek
sobota, 9 listopada 2013, 19:11

Stroje, barwy, herby i sponsorzy w klubach regionu lubelskiego / POGOŃ TRZEBIESZA…

Inicjatywy niektórych klubów, które w promocji swoich barw i herbów widzą dla nich szansę – szczególnie w kwestii popularyzowania klubu wśród kibiców i młodzieży – są bardzo cenne i przyszłościowe. Tak rodzi się także bakcyl wśród najmłodszych. Rubryka  – Stroje, barwy, herby i sponsorzy w klubach regionu lubelskiego – przedstawa zmiany i aktualne dane o klubie, w tej kwestii.

Informujcie nas, o tym kto Wam zasponsorował ich zakup, o barwach klubowych, o herbach, o poszukiwaniu tożsamości…  Także o tym, kto wyprodukował stroje…

Występujący w lubelskiej klasie B zespół zespół Pogoni Trzebiesza to mistrz rozgrywek w ubiegłym roku. Niestety – mistrz przyczyn organizacyjnych po raz drugi zrezygnował z wystepów w Klasie A. Jesienią piłkarze Pogoni występują w kostiumach z napisem „wentworth tech”.

Stroje wykonała lubelska firma MWSport (ul. Lucyny Herc), której logo widnieje na stronie naszego portalu.

rd


Komentarze do 'Stroje, barwy, herby i sponsorzy w klubach regionu lubelskiego / POGOŃ TRZEBIESZA…' (2)
  • aaa5 lat temu Bezpośredni link

    GLKS Elżbieta stroje sponosoruje stacja paliw bp w opolu lubelskim

  • 265 lat temu Bezpośredni link

    Rany – jaki ten mały FAN podobny do DUŻEGO fana…

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.